Torku Jelifest

´Düğün Dernek 2: Sünnet´ filminin fragmanı yayınlandı..

  • Giriş Tarihi: 16.10.2015 18:23
  • Güncelleme Tarihi: 18:23
´Düğün Dernek 2: Sünnet´ filminin fragmanı yayınlandı..

Ahmet Kural ile Murat Cemcir’li ‘Düğün Dernek’ filminin 2.’sinin fragmanı yayınlandı. Yakın zamanda sinema salonlarında yerini alacak olan ´Düğün Dernek 2: Sünnet´ filminin fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz...

‘İşler Güçler’ dizisinde başlayan arkadaşlıklarını yıllardır devam ettiren ikili, ilk filmlerinden elde ettikleri başarıyı ’Düğün Dernek 2 Sünnet’ filminden de yakalamayı istiyorlar. Aynı kadro ve ekiple yola çıkan Ahmet Kural ile Murat Cemcir, yazın tatil yapmak yerine çalışarak yeni sezona hazırlık yapmayı tercih etmişti.

Gişe de büyük bir başarı yakalayan ve sinemaseverler tarafından çok beğenilen ´Düğün Dernek 2: Sünnet´ filminin fragmanı sinemaseverlerle buluştu.

Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini usta isimlerden Selçuk Aydemir yapıyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Ahmet Kural ve Murat Cemcir başrolde rol alırken onlara Rasim Öztekin, Devrim Yakut, İnan Ulaş Torun, Şinasi Yurtsever ve Barış Yıldız gibi isimler eşlik ediyor.

Film 4 Aralık´ta sinemalarda…

İşte ´Düğün Dernek 2: Sünnet´filminin fragmanı…> Yeni Meram >Kültür-Sanat > ´Düğün Dernek 2: Sünnet´ filminin fragmanı yayınlandı..
HABER YORUMLARI