Ruşeym Torku

‘Doğanhisar’ın Sağlığını Yukarılara Taşıyacağız’

  • Giriş Tarihi: 31.05.2013 15:34
  • Güncelleme Tarihi: 23:19
‘Doğanhisar’ın Sağlığını Yukarılara Taşıyacağız’

Doğanhisar’da incelemelerde bulunan Konya İl Sağlık Müdürü Hasan Küçükkendirci, Doğanhisar’ın sağlık hizmetlerini yukarılara taşıyacaklarını söyledi.

Why Note!?

İL Sağlık Müdürü Dr. Hasan Küçükkendirci, Halk Sağlığı İl Müdürü Uz. Dr. Lütfi Saltuk Demir ve çok sayıda sağlık idarecisi Doğanhisar İlçesi’nde incelemeler yaparak bazı ziyaretler gerçekleştirdiler.

Ziyaretlerde Doğanhisar sağlığı adına neler yapılabileceği hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Başkan Öztoklu, ziyaretin anısına Sağlık İl Müdürü Dr. Hasan Küçükkendirci ve Halk Sağlığı İl Müdürü Uz. Dr. Lütfi Saltuk Demir’e Doğanhisar’ın kendi toprağından yaptırılmış olan seramik tabloyu hediye etti.

Doğanhisar İlçe Sağlık Müdürü Dr. Şerife Keskin Uğur ve Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Taner Mirzaoğlu, tarafından Doğanhisar İlçe Değerlendirme sunumu yapıldı. Küçükkendirci, sunumun ardından yaptığı konuşmada, Doğanhisar’ın sağlık alanında oldukça iyi bir durumda olduğunu görmekten mutluluk duyduklarını belirterek, ilçenin sağlığını, bulunduğu noktadan daha yukarılara taşımak için ne gerekiyorsa yapacaklarını vurguladı.

Doğanhisar İlçesi’nin tarihi ve doğal güzellikleri ile Konya’nın en güzel ilçelerinden birisi olduğunu vurgulayan Küçükendirci, “Bu güzel ve şirin ilçemizde görev yapan sağlık çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum. Gecesini gündüzüne katarak görevlerini yerine getiren ve Doğanhisar Halkı’na sağlık hizmetinin en güzelini sunma gayreti içerisinde olan arkadaşlarımıza bundan sonra da yapacakları hizmetlerde başarılar diliyorum. Bizler idareciler olarak arkadaşlarımızın sıkıntılarında hep yanlarında olduk ve her zamanda yanlarında bulunup, kendilerinin aşamayacağı konularda destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

Halk Sağlığı İl Müdürü Uz. Dr. Lütfi Saltuk Demir de Doğanhisar Sağlığı adına neler yapılabileceğini yerinde gözlemlediklerini kaydederek. Mevcut durumun da kendilerini memnun ettiğini ifade etti.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > ‘Doğanhisar’ın Sağlığını Yukarılara Taşıyacağız’
HABER YORUMLARI