kapat
Ruşeym Torku

Diltaş’tan Başarıya Teşekkür

  • Giriş Tarihi: 15.07.2013 10:01
  • Güncelleme Tarihi: 23:18
Diltaş’tan Başarıya Teşekkür

1 milyon 127 bin 211 öğrencinin katıldığı SBS’de büyük bir başarı elde eden Özel Diltaş Ortaokulları’nın müdürleri, öğretmenlere, öğrencilere ve velilere teşekkür etti.

Özel Diltaş Ortaokullarının müdürleri elde edilen başarının ardından bir basın açıklaması yaptılar. Özel Selçuklu ve Meram Diltaş Ortaokul Müdürleri Emine Çini ve Mustafa Bekmezci, öğrencilerin elde ettiği başarıdan mutluluk duyduklarını ifade ettiler. Meram Diltaş Ortaokul Müdürü Mustafa Bekmezci yaptığı açıklamada: “ Okulumuz öğrencilerinden Emir Hıfsı Öztoprak’ın elde ettiği Türkiye birinciliği hepimizi gururlandırmıştır. Bunun yanı sıra sadece bireysel değil kitlesel başarıda da gerek Türkiye’de gerekse Konya’da Diltaş Eğitim Kurumları ön sıralarda yer almayı başarmıştır. Bu başarısından dolayı öğrencimizi, ailesini ve öğretmenlerimizi yürekten kutluyorum.”dedi. Selçuklu Diltaş Ortaokulu Müdürü Emine Çini ise elde ettiğimiz bu başarıdan sonra şu açıklamayı yaptı: “Bizler her eğitim dönemi başlarken, öğrencilerimiz için bir hedef belirleriz. Bu hedefe ulaşmaları için de disiplinli ve özverili çalışma ortamı yaratır ve öğrencilerinde buna uymalarını sağlarız. Öğrencilerimiz Diltaş’ta olmanın farkını hedeflerine ulaştıkları zaman anlarlar. Bize de onların başarılarıyla gurur duymak düşer. SBS’ de başarı elde eden tüm öğrencilerimizi kutluyorum. Bunların içinde Emir Hıfsı Öztoprak, Alp Emre Kamış ve Ege Arda Akçay full yapıp 700 tam puan aldılar. OYP puanıyla Emir Hıfsı Öztoprak Türkiye birinciliğini elde etti. Birinci yerleştirmede bu yıl mezun olan 240 öğrencimizden Fen ve Anadolu Lisesini kazanacakların sayısının yüksek olacağına inanıyoruz.”dedi

Bugün haklı bir gurur ve mutluluk yaşayan Emir Hıfsı Öztoprak ise duygularını şöyle ifade etti: “ Anaokulundan beri Diltaş Eğitim Kurumlarındayım. O dönemden beri hedefini belirlemiş, bu doğrultuda çalışmalarını sürdürmüş bir öğrenci oldum hep. İşte bugün ilk hedefimi gerçekleştirdim. Böylece okul seçiminde ne kadar doğru karar verdiğimi elde ettiğim Türkiye birinciliği ile bir kez daha görmüş oldum. Aileme, öğretmenlerime çok teşekkür ederim.”dedi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Diltaş’tan Başarıya Teşekkür
HABER YORUMLARI