Torku Jelifest

Desteğe Her Zaman İhtiyacımız Var

  • Giriş Tarihi: 13.06.2013 15:33
  • Güncelleme Tarihi: 1:13
Desteğe Her Zaman İhtiyacımız Var

Konya Barosu Başkanı Avukat Fevzi Kayacan’ın ziyaretinde konuşan Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, “Konya şehrinin desteğine her zaman ihtiyacımız var” dedi.

KONYA Barosu Başkanı Avukat Fevzi Kayacan ve Genel Sekreter Avukat Özgür Solak, Torku Konyaspor Başkanı Ahmet Şan’ı makamında ziyaret etti. Torku Konyaspor’un Süper Lig’e çıkmasında emeği geçenleri kutlayan Kayacan, Başkan Ahmet Şan ve yönetim kurulunun zor bir dönemde görevi kabul ederek kulübe 2 yıl içerisinde önemli bir aşama kaydettirdiklerini söyledi. Kayacan, “Önemli bir işe imza attınız ve Konya şehrini layıkıyla temsil ederek Süper Lig’e yükseldiniz. Artık işiniz biraz daha zor. Ama bu zorluğun üstesinden Konya şehrinin desteğiyle geleceğinize inanıyoruz ve Torku Konyaspor’a başarılar diliyoruz” dedi.

KULÜP Başkanı Ahmet Şan ise “Amacımız tabiki Süper Lig’in kalıcı ve başarılı takımlarından biri olmak. Bu da öyle hemen olmuyor. Ciddi bir yapılanma ve bu konuda sağlam adımların atılması lazım. İnşallah Torku Konyaspor ilerleyen dönemlerde Süper Lig’de mücadelesiyle adından sıkça söz ettirecektir. Konya şehrinin her zaman desteğine ihtiyacımız var. Bu desteğin önümüzdeki sezon daha da fazla olacağını düşünüyoruz” dedi. Ziyaret sonrasında Konya Barosu Başkanı Avukat Fevzi Kayacan, kulüp Başkanı Ahmet Şan’a günün anısına el yazmalı bir tabak hediye etti.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Desteğe Her Zaman İhtiyacımız Var
HABER YORUMLARI