Torku Jelifest

Demet Akalın’dan çok sert ‘İbrahim Kutluay’ cevabı!

  • Giriş Tarihi: 15.04.2016 16:32
  • Güncelleme Tarihi: 16:32
Demet Akalın’dan çok sert ‘İbrahim Kutluay’ cevabı!

Demet Akalın kendisiyle ilgili açıklama yapan eski sevgilisi İbrahim Kutluay'ın eşi Demet Şener'e sosyal medya hesabı üzerinden cevap verdi.

Annesi Naime Şener’le birlikte Arnavutköy’de görüntülenen Demet Şener Kutluay’a, muhabirin ” Demet Akalın ile barışmayı düşünür müsünüz?” sorusuna; Kutluay; “Hangi Demet? Ben onu hiç tanımadım ki” cevabı verdi. haberlerin gazetelerde yayınlanmasından sonra Demet Akalın, sosyal medya hesabı üzerinden sert açıklamalarda bulundu.

“BİR DAHA SAKIN OLAKİ ADIMI ANMAYIN”
Geçtiğimiz haftalarda konuk olduğu programın sunucularına “Bir daha sakın ola ki adımı anmayın, Programa çağırmayın, siz insanlıktan anlamıyorsunuz çünkü” diyerek sitem eden Akalın, Twitter hesabından şu sözleri paylaştı; ”Yazık kocamdan utanıyorum sizin önünüzde düğme ilikleyip saygı gösterdiği için. Kavgaya meraklısınız ya! Dün yayına çıkaramadığınız korkudan üç buçuk attığınız adamı yazın gazetenize! Benimki bayat haber!!”

”Bayılıyorsunuz boşanmış insanlara eski karısını sormaya eski aşkları deşmeye! Ama gururu onuru evladı için yaşayan insanlar da var unutmayın!

Bir daha sakın ola ki adımı anmayın! Programa çağırmayın! İnsanlıktan anlamıyorsunuz çünkü.”> Yeni Meram >Magazin > Demet Akalın’dan çok sert ‘İbrahim Kutluay’ cevabı!
HABER YORUMLARI