Torku Jelifest

Dedeman Konya başarısını paylaştı

  • Giriş Tarihi: 3.12.2015 9:56
  • Güncelleme Tarihi: 15:10
Dedeman Konya başarısını paylaştı

10 yıldır Konya’da hizmet veren Dedeman, iş dünyasının önemli isimlerini buluşturarak 10 yıllık başarısını paylaştı. “Zirvedekiler” ismi ile düzenlenen programa iş dünyasının ilgisi büyük oldu

Mutlu Akü

Konya turizminin ivme kazanmasında önemli katkıları olan Dedeman Konya, iş dünyasına yönelik “Zirvedekiler Buluşuyor” isimli bir program düzenledi. Programda, Dedeman Konya’nın 10 yıllık başarısı yetkililer tarafından anlatıldı. Konya iş dünyasının yoğun ilgi gösterdiği programda, Dedeman Turizm Yönetimi A.Ş Genel Müdürü Emrullah Akçakaya, önümüzdeki 10 yıllık süreçte de otelin işletmesini yine kendilerinin yapacağını duyurdu.

KONYA HEDEFİNE ULAŞACAK

Konya’nın 2023 yılında, 10 milyon turist hedefine ulaşacağını kaydeden Akçakaya, “Yaklaşık 10 yıldır Dedeman Konya’nın işletmesini yapıyoruz. Yaptığımız yeni bir mutabakatla, Konya Dedeman Oteli’ni 10 yıl daha işletmeye devam edeceğiz. Geçtiğimiz 10 yılda olduğu gibi, gelecek 10 yılda da ekibimizin yeni başarılara imza atacağına gönülden inanıyorum. Konya, yaklaşık 2 milyon 300 bin turist ağırlıyor. 2023 yılındaki hedefse, yaklaşık 10 milyon turist ağırlamak. İnanıyorum ki sizlerin desteği ile yerel yöneticilerin çabasıyla, 2023 yılında 10 milyon turisti ağırlayan bir şehir olacaktır” dedi.

NUSRET ARGUN’UN KATKISI BÜYÜK

Konya’ya gelen ziyaretçilerin çoğunlukla Dedeman’ı tercih ettiğine vurgu yapan Emrullah Akçakaya, “Geçmiş rakamları incelediğimizde son 10 yıllık süreçte, Konya’ya gelen birçok yerli ve yabancı misafirin Dedeman Konya’yı tercih ettiğini görmek bizler için ayrıca gurur verici. Dedeman Konya olarak, bu gururu yaşamamızda her zaman desteğini hissettiğimiz ve her yatırımında bize yer veren, bizimle birlik olmak isteyen Atlas Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nusret Argun Bey’e huzurunuzda teşekkür etmek istiyorum. Bu başarıda, kendisinin desteği ve katkısı çok büyük” diye konuştu.

dedeman-konya-basarisini-paylasti

BÜYÜK BİR PORTAL DOĞUYOR

Ayrıca, işadamı Nusret Argun’nun yeni ve büyük bir dünya geneli internet otel rezervasyon portalı projesini de duyuran Akçakaya, “Nusret Bey ve ekibinin kurduğu, çok yakın zamanda faaliyete geçecek olan helalinn.com sitesi, helal hassasiyeti olan bir otel pazarlamasyon sistemidir. Bu proje için Nusret Bey ve ekibine teşekkür ediyorum. Seyahat eden birçok insan bilirler ki dünyada en çok rezervasyon yaptıran bir site vardır. Milyarlarca dolarlık cirolara da ulaşmış bir şirkettir. Bugünü lütfen not edelim. Ben inanıyorum ki Konya’da tasarlanan ve doğan helalinn.com sitesi, önümüzdeki 5 yıl içerisinde sadece Konya ve Türkiye’de değil, dünyada bahsedilen bir internet otel rezervasyon portalı olacak” şeklinde konuştu.

dedeman-konya-basarisini-paylasti-2

DEDEMAN’DA 700 DÜĞÜN YAPILDI

Dedeman Konya Genel Müdürü Fatih İşkin ise, “Dedeman, gerek gezi amaçlı gerekse iş amaçlı gelen misafirlerimiz tarafından sunduğumuz kaliteli hizmet dolayısı ile tercih ediliyor. 10 yıldır Konya’da, dünyanın dört bir yanından gelen misafirler ile birlikteyiz. Otelimiz, bugüne kadar 700 düğün ve 150 sempozyuma ev sahipliği yaptı. Konya, inanç ve kültür turizminin yanı sıra kongre turizmi ile de ülke ekonomisine önemli katkılar da bulunmuştur. Önemli organizasyonların gerçekleştiği Konya’da, Dedeman olarak, ulusal ve uluslar arası olmak üzere yılda ortalama 22 kongre ve sempozyuma ev sahipliği yapıyoruz” dedi.

Salih KÖPRÜLÜ> Yeni Meram >Konya > Dedeman Konya başarısını paylaştı
HABER YORUMLARI