Torku Jelifest

Çumra’da yatırımlar hız kesmiyor

  • Giriş Tarihi: 18.02.2016 16:53
  • Güncelleme Tarihi: 16:53
Çumra’da yatırımlar hız kesmiyor

Çumra Belediye Başkanı Dr. Mehmet Oğuz yapmış olduğu açıklamada yatırımların hızlı bir şekilde devam ettiğini belirterek, “Bugün İlçe Kaymakamımız ve Gençlik ve Spor İl Müdürümüzle Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından ilçemize kazandırılan Gençlik Merkezi ve Yarı Olimpik yüzme havuzu inşaatımızı yerinde takip ediyoruz” dedi.

İlçeye kazandırılan spor yatırımlarından bahseden başkan Oğuz, “İlçemizde Gençlik ve Spor Bakanlığımızın yatırımları yanı sıra daha önce sadece bir halı saha olan Çumra’mızda bir yıl gibi bir süre içerisinde 15 yeni halı saha daha kazandırdık. Şehir Stadyumu tamamen tribünüyle çevresiyle bir spor kompleksi haline getiriliyor inşallah kısa bir süre içerisinde de halkımızın kullanımına sunacağız” diye konuştu.
Çumra Kaymakamı Uğur Kalkar ilçede bu yatırımların yapılıyor olması ve hızlı bir şekilde ilerliyor olması kendilerini memnun ettiğini ifade ederek, “Bu yatırımların ilçemize kazandırılmasında emeği geçen her kim varsa hükümetimiz başta olmak üzere, Gençlik ve Spor Bakanlığımıza, hemşerimiz Bakanlık Müsteşarı Faruk Özçelik ve Çumra Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Çumra’mıza hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.
Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz ise, “Diğer ilçelerimizde olduğu gibi Çumra’mızda da yapılan bu yatırımları yerinde inceliyor ve yakından takip ediyoruz. Gençlerimiz için yapılması planlanan her ne varsa gücümüz yettiğince çaba sarf ediyoruz. Bu yatırımların gençlerimiz başta olmak üzere Çumra halkına hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.> Yeni Meram >Konya > Çumra’da yatırımlar hız kesmiyor
HABER YORUMLARI