Torku Jelifest

Çumra’da Pazaryeri ve halı saha spor tesisi tamamlandı

  • Giriş Tarihi: 15.06.2015 17:13
  • Güncelleme Tarihi: 17:13
Çumra’da Pazaryeri ve halı saha spor tesisi tamamlandı

Konya’nın Çumra İlçe Belediyesi tarafından Alibeyhüyüğü Mahallesi’ne yapılan Kapalı Pazar Yeri ve Halı Saha Spor Tesisleri tamamlandı.

Mutlu Akü

Konu ile ilgili açıklama yapan Çumra Belediye Başkanı Mehmet Oğuz, “Çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. 2015 yılı içerisinde birçok tesisin temelini atarak halkımızın hizmetine sunulacağını her fırsatta dile getirmiştik. Bu doğrultuda Alibeyhüyüğü Mahallemize bir Kapalı Pazaryeri bir de Halı Saha Spor Tesisi kazandırdık. Alibeyhüyüğü Mahallemize yapılmış olan Kapalı Pazaryerimiz tamamı Çelikten yapılmıştır. Bu alan ayrıca çok amaçlı (düğün yemekleri, sünnet, toplantı gibi) kullanılabilmek içinde tasarlanmıştır. Kapalı Pazaryerimiz gün boyu halkımıza hizmet verebilecek durumda” diye konuştu.

Kapalı Pazaryerinin şehre yakışır bir şekilde üstü kapalı olarak yapıldığını kaydeden Başkan Oğuz, yine yapılmış olan Halı Saha Spor Tesisinin de etrafının çevrili olduğunu ve halısının suni çimden yapılarak gençlerin kullanımına sunulduğunu söyledi.
Başkan Oğuz yapılan yatırımların başta Alibeyhüyüğü Mahallesi olmak üzere Çumra’ya hayırlı olmasını diledi.> Yeni Meram >Konya > Çumra’da Pazaryeri ve halı saha spor tesisi tamamlandı
HABER YORUMLARI