Torku Jelifest

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Başkan Kılca’ya ödül

  • Giriş Tarihi: 28.04.2019 17:57
  • Güncelleme Tarihi: 17:59
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Başkan Kılca’ya ödül

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Karatay’ın Türkiye genelinde büyükşehir ilçe belediyeleri arasında yüzde 76.87’lik oy oranıyla ikinci en yüksek desteğini göstermesi dolayısıyla Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’yı ödüllendirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve Karataylı hemşehrilerine teşekkür eden Başkan Kılca, “El Birliğiyle, güç birliğiyle gönül birliğiyle Karatayımıza hizmet edeceğiz” dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin(AK Parti) Ankara Kızılcahamam’daki 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı sona erdi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kapanış konuşmasıyla tamamlanan kampta 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde en fazla oyu alan ilk beş sıradaki büyükşehir, il, ilçe ve belde belediye başkanları da ödüllendirildi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN BAŞKAN KILCA’YA 31 MART ÖDÜLÜ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Karatay’ın Türkiye genelindeki büyükşehir ilçe belediyeleri arasında ikinci en yüksek oy oranıyla desteğini göstermesi dolayısıyla Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’yı ödüllendirdi.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve 31 Mart’ta yüzde 76.87 gibi bir oy oranıyla büyük teveccüh gösteren Karataylı hemşehrilerine teşekkür etti.


EL BİRLİĞİYLE GÖNÜL BİRLİĞİYLE KARATAYIMIZA HİZMET EDECEĞİZ

Başkan Kılca, “Bizlere böyle bir ödülü layık gören Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve Genel Merkezimize teşekkür ediyorum. Yine 31 Mart’ta Cumhur İttifakımıza büyük teveccüh göstererek Türkiye geneli büyükşehir ilçeleri arasında Karatayımızı ikinci yapan bütün hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum. Bu ödülümüzü bütün Karataylı hemşehrilerimiz adına aldık. Bu ödül, bizler için hem büyük mutluluk hem de önemli bir sorumluluk veriyor. Bizler de bu sorumluluk anlayışıyla 2023 vizyonu çerçevesinde ilçemizi geleceğe hazırlamak için durmadan ve yorulmadan çalışacağız. İlçemizde herkesi kucaklayan bir hizmet anlayışı ve sevgiyle, hoşgörüyle Karatayımızı tüm güzelliklerle buluşturacağız. El birliği, güç birliği, söz birliği dahası gönül birliğiyle ilçemize hizmet edeceğiz” ifadelerini kullandı.> Yeni Meram >Konya > Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Başkan Kılca’ya ödül
HABER YORUMLARI