kapat
Ruşeym Torku

Cumhurbaşkanı Erdoğan Alişan’ın düğününe katıldı! .

  • Giriş Tarihi: 7.05.2018 10:49
  • Güncelleme Tarihi: 10:49
Cumhurbaşkanı Erdoğan Alişan’ın düğününe katıldı! .

Ünlü şarkıcı Alişan ile oyuncu Buse Varol çifti dün Beşiktaş'ta bulunan bir otelde dünya evine girdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Alişan ve Buse Varol çiftinin nikah törenine katılarak şahit oldu..

Ünlü şarkıcı Alişan ile oyuncu Buse Varol çifti dün Beşiktaş’ta bulunan bir otelde dünya evine girdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Alişan ve Buse Varol çiftinin nikah törenine katılarak şahit oldu..

Alişan ile Buse Varol, Beşiktaş’ta 900 kişinin katıldığı bir düğünle evlendi. Alişan’ın nikah şahitliğini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptı. Törende Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu çiftin nikah şahidi oldu. Ünlü akının yaşandığı törende nikahı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal kıyarken, Alişan’ın Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan izin alarak ‘Evet’ demesi salonda gülüşmelere neden oldu..

Cumhurbaşkanı Erdoğan ünlü çifte iyi dileklerini sunduktan sonra evlilik cüzdanını Buse Varol’a verdi. Kız evine gelini almaya giden Alişan, kapının önünde gelin Buse Varol ile göbek atmıştı. Arkadaşlarıyla çiftetelli oynayıp göbek atan Alişan Instagram’da takipçileriyle de bu güzel gününü paylaşmıştı..

Kız evine gelini almaya giden Alişan, kapının önünde gelin Buse Varol ile göbek atmıştı..


ETİKETLER

> Yeni Meram >Magazin > Cumhurbaşkanı Erdoğan Alişan’ın düğününe katıldı! .
HABER YORUMLARI