kapat
Ruşeym Torku

CHP’den Üyelerine İktidar Yolu Eğitimi

  • Giriş Tarihi: 12.01.2014 17:47
  • Güncelleme Tarihi: 23:22
CHP’den Üyelerine İktidar Yolu Eğitimi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konya İl Başkanlığı düzenlediği Parti Okulu kapsamındaki eğitimlerle üyelerini iktidar yolu konusunda bilgilendiriyor. Eğitimlere üyelerin yanı sıra ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

Parti Okulu kapsamındaki eğitimi Konya’da üstlenen ve sorumlu tutulan 19 kişilik Eğitmenler, CHP Konya İl Başkanlığı İl Eğitim Sekreterliğinin organize ve koordine ettiği Sandık Çevresi Sorumlusu Eğitimine başladı. Halen süren eğitimler ilçe başkanlıklarını talepleri doğrultusunda devam edecektir.

İktidar Yolu CHP Parti Okulu hakkında bilgi veren CHP Konya İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Eğitim Sekreteri Hüseyin Telaşe, “ CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı başkanlığında CHP Parti Okulu Plan ve Programları çerçevesinde Konya Eğitmenleri uyum eğitimi çalışmalarını başarıyla tamamladı. Partimizin bütün üyeleri Parti İçi Eğitimlerle seçimlere daha bilinçli bir şekilde iddialı olarak girecektir. Konya’da Üyelerin Temel Siyasi Eğitimi 2013 Haziran ayında tamamlanmış olsa da İlçe başkanlarımızın talebi ile devam edecektir. Seçim sandıkta kazanılır parolası ile Etkili İletişim Becerileri- Halkla İlişkiler ve Propaganda- Seçim Dönemi Sandık Çevresi Örgütlenmesi- Seçim Kuralları ve Sandık Güvenliği konularında sandık çevresi sorumlusu eğitimlerine tekrar başladık” dedi.

Hüseyin Telaşe üyelerine yönelik iktidar yolu eğitimlerinin hazırlığının genel merkez tarafından yapıldığını da ifade ederek, “Konular ve Materyallerin CHP Genel Başkanlığı Parti İçi Eğitim birimi tarafından hazırlanarak CHP İl Eğitim Sekreterliğine Elektronik ortamda gönderilmektedir. Teknolojiden yararlanarak Konya Eğitmenler gurubu olarak bizler ekip çalışmasının bilinci ile üyelerimize yönelik eğitim yapmaktayız. CHP Yerel Yönetim Aday Adayları ile Belediye Meclisi Üyelerinin eğitimleri ise Ankara CHP Parti Okulunda yapılmaktadır. CHP Konya İl Eğitim Sekreteri olarak her konuda bilgi ve donanımları arttırılan üyelerimizin, Sandık Çevresi Sorumlularımızın, Sandık Görevlilerimizin Belediye Başkanı Adaylarımıza katkıları ile birçok İlçemizde CHP Bayrağını dalgalandıracağımıza yürekten inanıyorum” şeklinde konuştu.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > CHP’den Üyelerine İktidar Yolu Eğitimi
HABER YORUMLARI