kapat
Ruşeym Torku

CHP Seydişehir’den Ankara Ziyareti

  • Giriş Tarihi: 19.04.2013 17:10
  • Güncelleme Tarihi: 23:20
CHP Seydişehir’den Ankara Ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi Seydişehir İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Kadın Kolları Yönetim üyeleri bir dizi ziyarette bulunmak için Ankara’ya gitti.

Geçtiğimiz gün yapılan ziyaretin ilk ayağı CHP genel merkezi oldu. Genel Merkez binasında Örgütlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin tarafından kabul edilen heyet Seydişehir ve ülke gündemine dair görüşmeler yaptı.

Genel Merkez binasından ayrılan heyet üyeleri TBMM’ne geçerek Konya Milletvekili Atilla Kart ile meclisteki odasında görüştüler. Heyet adına söz alan CHP Seydişehir İlçe Başkanı Namık Özden parti içerisindeki söylem birliği, ülke gündemi üzerine söz aldıktan sonra Seydişehir’le ilgili sorunları dile getirdi. Özden “Özelleştirme sonrası ilçemizde arz ve talep dengeleri nüfusun düşmesi ile birlikte değişmiştir. Standartlar alabora olmuştur. Seydişehir esnafı ve çiftçisi hükümetin izlediği politikalardan dolayı kan ağlamaktadır. Bu sorunlarımızın TBMM nezdinde üzerinde durulmasını istiyoruz” dedi

Atilla Kart ise “Seydişehir benim her zaman yakından takip ettiğim bir yer. Sorunlarına hiç duyarsız kalmadım. Bana ilettiklerinizi bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada dile getirmeye devam edeceğim” şeklinde konuştu. İlçe başkanı Atilla Kart’a ilgilerinden dolayı teşekkür etti.

Heyet daha sonra TBMM CHP gurup toplantısına katılarak Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuşmasını dinledi. Heyet Akif Hamza Çebi ile görüştükten sonra Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile meclisteki odasında bir süre görüştü.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > CHP Seydişehir’den Ankara Ziyareti
HABER YORUMLARI