Ruşeym Torku

CHP Konya’da ‘Birlik’ mesajı

  • Giriş Tarihi: 27.08.2018 11:25
  • Güncelleme Tarihi: 11:25
CHP Konya’da ‘Birlik’ mesajı

Kurban Bayramının ikinci günü CHP Konya il başkanlığında düzenlenen bayramlaşma programında konuşan CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş ve Konya Milletvekili Abdüllatif Şener birlik mesajı verdi.

Kurban Bayramının ikinci günü CHP Konya il başkanlığında düzenlenen bayramlaşma programında konuşan CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş ve Konya Milletvekili Abdüllatif Şener birlik mesajı verdi.

Bayramın ikinci günü düzenlenen bayramlaşma programına CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş ve Konya Milletvekili Abdüllatif Şener ile partililer katıldı.

Bayramlaşma programında konuşan CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş, Konya halkının ve partililerin bayramını kutlayarak, “Partimizde düzenlenen bayramlaşma programında bir aradayız. Sizlerin ve Konyalı hemşerilerimizin bayramını kutlar, bu bayramın mutluluk ve huzur getirmesini dilerim. Gönül coğrafyamızı güzelleştiren ve yüreklerimizi bir kez daha sevgi, dostluk, dayanışma ve paylaşma hisleriyle dolduran Kurban Bayramı’nın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Umarım bu bayram ülkemizde ve coğrafyamızdaki bütün olumsuzlukların bitmesine vesile olur. İnsanlarımız mutlu, huzurlu yaşamalarına katkı sağlar. İyi ve kötü günde berabersek, bundan sonrada birlik içinde olacağız. Milletimizin birlik ve beraberliğinin daim olması dileğiyle, bayramınızı en içten duygularımızla yeniden kutlarken, her günün bayram tadıyla geçmesini diliyorum” dedi.

İktidar, Sorumluluklarından Kaçamaz

CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, “Öncelikle Konyalıların ve partililerimizin bayramını kutluyorum. Bayramlar birlik ve beraberliğimizin pekiştiği ender günlerdendir. Bu bayramın maneviyatı ülkemizin birlik ve beraberliğinin daha da güçlenmesine katkı yapacaktır. Ülkemizdeki sorunları hepimizce bilinmektedir. İktidar ekonominin iyi gitmeyişini ve dövizin yükselişini çeşitli bahanelere yükleyerek sorumluluktan kaçmaktadır. Hiçbir iktidar ülkesindeki ekonominin iyi gitmeyişini sorumluluğundan kaçmamıştır. Umarım iktidar bundan sonra atacağı adımlarla ekonomiyi düzelterek, ülkemizin sorunlarının çözümüne yönlenir. Bayramın ülkemize ve Konyalılara huzur ve mutluluk getirmesi dileğimle, birliğimizin ve beraberliğimizin daha güçlenmesine katkı yapmasını dilerim” diye konuştu.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Konya > CHP Konya’da ‘Birlik’ mesajı
HABER YORUMLARI