kapat
Ruşeym Torku

CHP Aday Adaylarını Eğitiyor

  • Giriş Tarihi: 14.06.2013 15:18
  • Güncelleme Tarihi: 23:18
CHP Aday Adaylarını Eğitiyor

CHP Türkiye genelinde olduğu gibi Konya’da da 2014 Mart’ında gerçekleşecek olan yerel seçimler için yerel yönetim aday adaylarını parti okulunda eğitiyor.

CHP Konya İl Eğitim Sekreteri Hüseyin Telaşe, CHP Konya İl Başkanlığı tarafından yürütülen eğitim seminerleriyle yerel yönetim aday adaylarının parti okulu kapsamında eğitildiğini belirtti

Telaşe, CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı’nın başkanlığını yürüttüğü ve parti okulunun plan ve programı çerçevesinde gerçekleştirilen parti içi eğitimlerin başarılı olduğunu dile getirerek, “Bu doğrultuda üyelerin temel siyasi eğitimi Konya eğitmenleri tarafından başarı ile tamamlandı. Yerel Yönetim Seçimlerine hazırlanmak amacıyla Sandık Çevresi Sorumlusu Eğitimi Parti Eğitmenleri Uyum Eğitimi Konya İl Başkanlığı binamızda Konya Parti Eğitmenlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.” dedi.

Yerel Yönetim Seçimlerinde başarı elde etmek için Sandık Çevresi Sorumlularının İlçe Başkanlıkları tarafından bir an önce belirlenerek eğitimlerinin yapılması gereğine de dikkat çeken Telaşe şöyle konuştu, “İl Eğitim Sekreterliği olarak Parti Eğitmenlerimiz bilgi ve donanımlarıyla bu göreve hazır olduğunu göstermektedir. Ayrıca CHP Genel Başkanlığı Parti Okulu Yerel Yönetim aday adaylarının eğitimleri de Parti Okulu’nda yapılmaktadır. Partimizin Yerel Yönetim Seçimlerinde başarılı olabilmesi için her üyemizin ve il, ilçe örgütlerimizin ellerini taşın altına koyması gerektiğine inanıyor, tüm CHP’li yol arkadaşlarıma başarılar diliyorum. İl Eğitim Sekreteri olarak buna inancım tamdır” dedi.

CHP Konya İl Başkanlığının koordinatörlüğünde, CHP ilçe örgütleri tarafından yerel yönetim aday adaylarının eğitim çalışmaları halen devam ediyor.”


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > CHP Aday Adaylarını Eğitiyor
HABER YORUMLARI