Torku Jelifest

Cevap veriyoruz!

  • Giriş Tarihi: 19.10.2015 2:31
  • Güncelleme Tarihi: 2:37
Cevap veriyoruz!

Yeşil-beyazlı oyunculardan Traore, “Beklentilere cevap veriyoruz” derken, Mehmet Uslu ise “Trabzonspor galibiyetini taçlandırdık” diye konuştu

Torku Konyaspor’un başarılı futbolcusu Abdou Razack Traore, “Takım ve camia için çok iyi bir sonuç aldık” dedi. Son haftalardaki oyunu ile dikkat çeken Traore, “Şehir için, taraftarımız için çok iyi bir sonuç. Hocamızın bizden beklediği, istediği ve öğrettiği de bu zaten. Beklentilere cevap verdiğimiz için mutluyuz. Umarım her şey bu şekilde devam eder” dedi. Savunmanın önemli ismi Mehmet Uslu ise şunları söyledi. “Bilindiği gibi milli maç arası vardı. Trabzonspor’a karşı deplasmanda aldığımız galibiyeti taçlandırmak adına Gaziantepspor maçını kazanmak istiyorduk. Maça da bu düşünceyle başladık”.

“İlk 20-25 dakika çok iyi bir oyun sergiledik. Sonradan biraz kopmalar oldu ve Gaziantepspor üzerimize gelmeye başladı. Ama güzel bir varyasyonla golü bulduk ve ilk yarı öne geçtik. İkinci yarı hem oyunu kontrol edip, hem de ikinci golü aradık. Ama belli bir bölümde biraz bocaladık. Trabzonspor maçında da aynısı olmuştu. Kötü bir gol yedik ve rakibimiz beraberliği yakaladı. Sonradan baskımızı arttırdık ve nitekim golü de bulduk. İçeride oynadığımız maçta 3 puan aldık. Bunun için çok mutluyuz. Önümüzde Başakşehir maçı var. En iyi şekilde hazırlanıp puan ya da puanlarla dönmek istiyoruz”.> Yeni Meram >Spor > Cevap veriyoruz!
HABER YORUMLARI