Torku Jelifest

Ceren Hindistan dayak mı yedi?

  • Giriş Tarihi: 8.01.2016 22:10
  • Güncelleme Tarihi: 22:10
Ceren Hindistan dayak mı yedi?

Ceren Hindistan, nikahsız çocuk dünyaya getirdiği Ümit Aslan'dan ayrıldı. İddiaya göre güzel oyuncu, gördüğü şiddete dayanamayıp ilişkiyi bitirdi.

Geçtiğimiz aylara damgasını vuran Ceren Hindistan ile Ümit Aslan aşkı bitti. Aslan’ın evli olduğunun ortaya çıkmasıyla topa tutulan ikili, eleştirileri umursamadı.

Hindistan ile Aslan’ın Temmuz 2015’te de bir kız çocukları dünyaya geldi. Doğumundan sadece 1 hafta sonra eski formuna kavuşarak olay yaratan Ceren Hindistan, geçtiğimiz günlerde ilişkiyi bitirdi. Ayrılıkla ilgili iddialar ise çarpıcıydı. İlişkinin başında her gün sevgilisinin yüzlerce gül aldığı güzel oyuncunun, geçtiğimiz aydan itibaren Ümit Aslan tarafından şiddete maruz kaldığı iddia edildi.

EVİNİ TERK ETTİ
Çevresine kızının babası Aslan’ın maddi olarak kendisine yardım etmemesinden yana da dert yanan Ceren Hindistan, Antalya’daki evi terk edip İstanbul’a geldi.

Hindistan’ın, ilişkisi boyunca ara verdiği oyunculuk mesleğine de geri döneceği öğrenildi. (Takvim)> Yeni Meram >Magazin > Ceren Hindistan dayak mı yedi?
HABER YORUMLARI