Torku Jelifest

Cepten kolay para kazanma yolu : Taksi Para!

  • Giriş Tarihi: 18.07.2019 19:57
  • Güncelleme Tarihi: 19:57
Cepten kolay para kazanma yolu : Taksi Para!

Uygulamayı indirin, kaydınızı yapın, 10 TL ve üzerinde biriktirdiğiniz paralar Taksi Para ile anında banka hesabınıza gelsin!

Taksi Para uygulaması ile artık cepten para kazanmak daha kolay. Akıllı telefonlarınıza yükleyebileceğiniz uygulamalar (app) aracılığıyla para kazanabileceğiniz biliyor muydunuz?

Google Play’de yer alan Taksi Para uygulaması oynayan kişi bir taksi durağı sahibi olarak düşünülür ve tecrübe kazanmak için çeşitli görevler üstlenmek zorundadır. Ekmek teknesini kaybetmemek için 4 saatte bir vardiya değişimlerine onay vermeli ve 2 saatte bir müşteriyi alması için adam göndermelidir. Yaptığı her işlem karşılığında tecrübe puanı kazanır. Her 100 tecrübe puanı biriktiğinde seviye atlayabilir. Aplikasyonda seviye yükseldikçe kullanıcı, artan bakiye ile kazanır.

UYGULAMANIN DETAYLARI!

– Kullanıcı 4 saatten kısa sürede vardiya değişimi yapamaz, müşteriyi alma işlemi ise 2 saatte bir yapabilir.
– 24 saat boyunca taksicilik yapmayan durak sahibinin itibarı yerle bir olur ve tüm tecrübesi, biriktirdiği para sıfırlanır..
– Kullanıcılar tecrübe barının ilerlemesini görebilir ve bar dolduğu zaman seviye artışı yapabilir
– İşlem yapma zamanı geldiği zaman kullanıcıya otomatik bildirim atılır
– Kullanıcı kalan zamanı canlı olarak görebilir

ekstra gelir elde etmek isteyenlerin mutlaka değerlendirmesi gereken bir uygulama olan Taksi Para, Android telefonlarla uyumlu çalışıyor. Google Play üzerinden 5.0 puan alan uygulamayı kullanmak için tek yapmanız gereken Play Store’den indirip, bilgilerinizi girerek telefonunuza yüklemek…İndirin,tek dokunuşla taksi durağı işletip para kazanmanın keyfine varın!

 

Uygulamayı indirmek için tıklayın.

 

 > Yeni Meram >Teknoloji > Cepten kolay para kazanma yolu : Taksi Para!
HABER YORUMLARI