Torku Jelifest

Cenk Gönen skandalı! Konya maçında…

  • Giriş Tarihi: 4.09.2015 16:03
  • Güncelleme Tarihi: 16:04
Cenk Gönen skandalı! Konya maçında…

Galatasaray, Beşiktaş'tan transfer ettikleri Cenk Gönen'i, evraklarını yetiştiremedikleri için Torku Konya maçının kadrosuna alamamış.

Galatasaray’da, krize dönüşen Kevin Grosskreutz transferinde perde arkası yavaş yavaş kalkıyor. Aslında ‘Perşembe’nin gelişi Çarşamba’dan belliymiş. Galatasaray, benzer hataları daha önce de yaptı ancak bu kez son gün transferi olduğu için balta taşa vuruldu.

G.Saray, 8 Ağustos’ta Bursa ile süper kupa finaline çıktı. Sarı kırmızılı futbolcu ve teknik heyetin lisansları cuma yani son gün hazırlandı. Hatta bazı sağlık görevlilerinin lisansı yetiştirilemedi.

Cenk Gönen Konya’da mecburen tribünde oturmuş

Grosskreutz olayının bir başka versiyonu Cenk Gönen’in de başına geldi. Beşiktaş’tan 600 bin Euro bonservis bedeli karşılığında alınan Cenk’in evraklarının Cuma günü yetiştirilmesi planlanıp hesap edildiği için Konyaspor kafilesine dahil edildi. Milli file bekçisi, 2. kaleci olarak 99 numaralı forması ile yedek kulübesinde oturacaktı. Ancak Galatasaray, Cenk için evrak ve imzalar mesai bitimine kadar yetiştirilemedi. Bu yüzden tecrübeli kaleci, Konyaspor maçında kulübede değil, tribünde oturdu.> Yeni Meram >Spor > Cenk Gönen skandalı! Konya maçında…
HABER YORUMLARI