Torku Jelifest

Cem Yılmaz’ın İftarlık Gazoz filmindeki ilginç detay

  • Giriş Tarihi: 10.01.2016 1:12
  • Güncelleme Tarihi: 1:12
Cem Yılmaz’ın İftarlık Gazoz filmindeki ilginç detay

Cem Yılmaz'ın başrol oynadığı İftarlık Gazoz filminin fragmanında bir ayrıntı izleyicilerin gözünden kaçmadı. Peki İftarlık Gazoz filmindeki o detay ne?

Cem Yılmaz’ın başrol oynadığı İftarlık Gazoz filmi 26 ocak 2016 tarihinde sinemaseverler ile buluşacak. Oğlu Kemal’in ismine uzun zamandır projelerinde yer veren komedyen, bu filmde oğlunu bu filmde bir çok yerde kullanıyor.

İftarlık gazoz filmi 2016 yılının ilk projesi olarak izleyicinin karşısına çıkacak. Ege kasabalarında geçen film, yaklaşık 40 yıl öncesine ait gerçek bir hikayeye dayanıyor.

Filmde Cem Yılmaz gazoz satan Gazozcu Cibar Kemal ismini oynuyor.

cem-yilmazin-iftarlik-gazoz-filmindeki-ilginc-detay-2

2015 yılında ciddi bir bütçe ile çektiği Ali Baba ve 7 Cüceler filmi ile, Cem Yılmaz hakkında en çok söz edilen yapımlardan birisine imza atmıştı. İftarlık Gazoz filminde tekrar sinema severler ile buluşacak komedyen bu filmde hüzünlendirecek gibi gözüküyor. İzleyicilerin merakla beklediği film fragmanı ile beraber beklentiyi iki katına çıkardı.

1970’li yıllarda Gazozcu Cibar Usta ile Adem arasındaki arkadaşlığı konu alan film, o dönem insanların mutlulukları, hüzünleri ve zorluklardan bahsediyor. Ege şivesi ile izleyenleri şaşırtacak filmde “Kemal” ismine yer verilmiş. Bilinçli olarak yapıldığı iddia edilse de kesin bir bilgi henüz mevcut değil. Cem Yılmaz daha önce de “Pek Yakında” filminde Kemal adını kullanmıştı ve dikkatleri üzerine çekmişti.

cem-yilmazin-iftarlik-gazoz-filmindeki-ilginc-detay-3

İftarlık gazoz filminde Cem Yılmaz başrol oynarken, Berat Efe Parlar ona eşlik ediyor. Okan Avcı, Yılmaz Bayraktar, Ümmü Pütgül ve Macit Koper’de diğer oyuncular arasında yer alıyor.

İftarlık gazoz filmi 29 ocak 2016 tarihinde vizyona giriyor.

cem-yilmazin-iftarlik-gazoz-filmindeki-ilginc-detay-4

İFTARLIK GAZOZ FRAGMANI> Yeni Meram >Kültür-Sanat > Cem Yılmaz’ın İftarlık Gazoz filmindeki ilginç detay
HABER YORUMLARI