Torku Jelifest

Cem Yılmaz Konya’ya geliyor

  • Giriş Tarihi: 27.01.2016 18:22
  • Güncelleme Tarihi: 16:09
Cem Yılmaz Konya’ya geliyor

Türkiye’nin sevilen komedyeni ve sinema oyuncusu Cem Yılmaz, başrolünü üstlendiği yeni sinema filmi İftarlık Gazoz’un Gala’sı için 30 Ocak Cumartesi günü Konya’ya geliyor

Türkiye’nin sevilen komedyeni ve sinema oyuncusu Cem Yılmaz, çektiği son filmiyle sinemaseverler tarafından heyecanla bekleniyor. 29 Ocak 2016 Cuma günü vizyona girecek olan, başrolde Cem Yılmaz’ın yer aldığı İftarlık Gazoz filmi için Türkiye’nin çeşitli illerinde olduğu gibi Konya’da da galası yapılacak. 30 Ocak 2016 Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan gala için Cem Yılmaz Konya’da olacak. Konya Kentplaza AVM’de gerçekleştirilecek olan gala, saat 14.00’da başlayacak. Galaya sevilen komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz’ın yanı sıra; İftarlık Gazoz sinema filmi oyuncuları Berat Efe Parlar, Macit Koper, Ümmü Putgül, Okan Avcı, Yılmaz Bayraktar, yapımcılar; Muzaffer Yıldırım, Elif Dağdeviren, yönetmen Yüksel Aksu da katılım sağlayacak. Konukların katılımıyla ayrıca film gösterimi öncesi basın toplantısı düzenlenecek. Konyalılarla buluşacak olan Cem Yılmaz’ın Konya’daki gala programında büyük ilgi görmesi bekleniyor.

İftarlık Gazoz filminin Konya galası yapıldı

cem-yilmaz-konyaya-geliyor-2

İFTARLIK GAZOZ HAKKINDA

1970’ler Türkiye’sinin barış ve huzur dolu Ege kasabalarından birinde ailesi ile beraber yaşayan Adem, zeki ve çalışkan bir öğrencidir. 5.sınıfı yeni bitiren Adem, yaz tatilini boş geçirmek istemez ve ailesine Gazozcu Cibar Kemal Usta ile çalışmak istediğini söyler. Zor da olsa ailesinden izni koparan Adem gazozcu çırağı olarak çalışmaya başlar. Ramazan ayının başıdır ve Adem camide imamın oruç ile anlattıklarını üzerine alınır, üstelik Berna da oruç tutacaktır. Küçük olduğu için oruç tutmasına izin vermeyen ailesinden gizli oruç tutmaya başlar fakat Ege’nin yaz sıcağında, bir yandan da gazoz satarken oruç tutmak hiç de kolay değildir. Hele de bozmanın kefareti 61 gün iken ve Berna’nın aslında direk orucu tuttuğunu öğrenmişken! Susuzluk ve açlık onu çok yormuştur, seraplar görmeye başlar. Adem’in yaşadığı bu zorluklar, onu bir maceranın içine sürükler. Bitmek bilmeyen bu uzun gün, Gazozcu Ustası Cibar Kemal ve Adem için nasıl tamamlanacaktır? Filmin yönetmeliğini ve senaristliğini Yüksel Aksu üstleniyor.

İftarlık Gazoz filminin Konya galası yapıldı

Kaynak : yenimeram.com.tr

cem-yilmaz-konyaya-geliyor-3

İftarlık Gazoz Filmi Fragman> Yeni Meram >Konya > Cem Yılmaz Konya’ya geliyor
HABER YORUMLARI