kapat
Ruşeym Torku

Çat’tan LYS Mesajı

  • Giriş Tarihi: 14.06.2013 15:41
  • Güncelleme Tarihi: 23:18
Çat’tan LYS Mesajı

Seydişehir Belediye Başkanı Abdulkadir Çat 2012-2013 eğitim öğretim yılının sona ermesi ve Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Belediye Başkanı Abdulkadir Çat 2012-2013 Eğitim öğretim yılının sonuna gelindiğini kaydederek;”Eğitim ve öğretim yılı boyunca planlı ve programlı bir şekilde çalışan öğrencilerimizi, eğitmeyi ve öğretmeyi bir ideal olarak seçen ve öğrencilerimizi geleceğe hazırlayan öğretmenlerimizi, sabır ve fedakarlıkla çocuklarımızın geleceği için çalışan velilerimizi tebrik ediyor; Yaz tatiline girecek öğrenci , öğretmen, yönetici ,veli ve eğitim personelinin mutlu sağlıklı ve güzelliklerle dolu bir yaz tatili geçirmelerini temenni ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı Abdulkadir Çat ayrıca yüksek öğretime geçiş sürecinin ikinci aşaması olan Lisans Yerleştirme Sınavlarına girecek öğrencilere başarılar dileyerek mesajında şu ifadelere yer verdİ: ” Uzun ve yoğun bir hazırlık sürecinden sonra gençlerimizin yaşamlarının dönüm noktası olan sınavların, ideallerine ulaşmalarının önemli bir aşaması olduğu bir gerçektir. Bununla birlikte hayatı tek bir sınava indirgemenin doğru ve dünyanın sonu olmadığı, sınavların sadece alternatiflerden bir tanesi olduğu unutulmamalıdır.

Türkiye’nin geleceği için var olan sevgili gençlerimize stresten heyecandan uzak, azim, sabır, mücadele ve tüm birikimlerini en üst düzeyde ortaya koyabilecekleri ve fırsatları yakalayabilecekleri iyi bir sınav geçirmelerini temenni ediyorum. Yarınları emanet edeceğimiz gençlerimize güvenimizin tam olduğunu belirterek onların her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyorum.Milletimize, Ülkemize ve Bölgemize önemli hizmetler vereceğine inandığımız gençlerimizin emeklerinin karşılığını almalarını diliyor; LYS’ye girecek tüm gençlerimize başarılar ve kolaylıklar diliyorum.”


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Çat’tan LYS Mesajı
HABER YORUMLARI