Torku Jelifest

Çankırı’da dolar bozdurana ücretsiz taksi hizmeti

  • Giriş Tarihi: 9.12.2016 14:37
  • Güncelleme Tarihi: 14:37
Çankırı’da dolar bozdurana ücretsiz taksi hizmeti

Çankırı'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'dolarlarınızı Türk lirasına çevirin' çağrısı üzerine kampanya başlatan taksiciler, dolar bozdurup makbuzuyla gelene ücretsiz taksi hizmeti veriyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı sonrası başlatılan döviz bozdurma kampanyasına destek her geçen gün artarak devam ediyor. Çankırı’daki bir taksi durağında çalışan şoförler dolarlarını bozdurup makbuzuyla gelen müşterilerinden ücret almadıklarını söyledi. Taksi durağının camına Türk bayrağı ile ‘2 bin dolar bozdurup makbuzunu getirene taksi ücretsizdir’ yazısı asan taksici esnafı, Erdoğan’ın çağrısına kulak vererek Türk lirasının değerlenmesi için başlatılan kampanyaya katkı sağlamaya çalıştıklarını anlattı.

Taksicilerden İbrahim Çaylak, doların yükselmesiyle işlerinin bozulduğunu ifade ederek, “Ben 25 yıldır taksicilik yapıyorum. Şu ana kadar iyi giden işlerimiz bozulmaya başladı. Dolar da böyle çıkınca Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısına kulak vererek bir kampanya başlattık. 2 bin dolarını bozdurana ücretsiz taksi hizmeti sunuyoruz” diye konuştu.
Taksicilerden Halil Güneri de Türk lirasının değerlenmesi için başlatılan döviz bozdurma kampanyasına destek verdiklerini kaydetti.> Yeni Meram >Türkiye > Çankırı’da dolar bozdurana ücretsiz taksi hizmeti
HABER YORUMLARI