Torku Jelifest

Canan Kaftancıoğlu: “Konyalılar bizim için kıymetli”

  • Giriş Tarihi: 27.10.2019 17:10
  • Güncelleme Tarihi: 17:10
Canan Kaftancıoğlu: “Konyalılar bizim için kıymetli”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konya İl Başkanlığı, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel’inde katıldığı program düzenledi

Mutlu Akü

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konya İl Başkanlığı tarafından program düzenlendi. Dedeman Otel’de düzenlenen programa CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Onursal Adıgüzel, CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, CHP Konya İl Başkanı Av. Barış Bektaş’ın yanı sıra parti temsilcileri ve üyeleri katıldı. CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Konyalılarla bir araya geldiği için duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

“KONYALILARLA BİRLİKTE OLMAK BENİM İÇİN KIYMETLİ”

Konuşmalarını gerçekleştiren CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu Konyalılarla bir arada bulunmaktan dolayı memnuniyet duyduğunu dile getirerek; “Tüm Konyalılarla birlikte olmak benim için çok kıymetli. 81 milyonun kucaklaşacağına inananlardanım. Ben siyaseti aslında insanlar siyaset konuşmak zorunda kalmasın diye ya da tek işimiz gücümüz siyaset olmasın diye ve hep birlikte bir şey başarmak için yapıyorum. Uzun lafın kısası böyle salonlarda daha keyifli hale daha neşeli hale gelebilelim diye siyaset yapıyoruz. Cumhuriyetimizin 96. Yıldönümü kutlayacağız. Cumhuriyet Halk Partisi ailesinin, neferleri ve üyeleri olarak hep yanındayız. Cumhuriyeti yeniden kurtaran ve geleceğe armağan eden bir parti olarak hep birlikte yine başaracağız” diye konuştu.

“DEMEK Kİ KONYA’DA GÜZEL ŞEYLER OLACAK”

‘Konya’da güzel şeyler olacak’ diyen CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Merkez Yönetme Kurulu Üyesi Onursal Adıgüzel, “Kadınları çok görünce heyecanım daha çok arttı demek ki Konya’da güzel şeyler olacak. Konya’da sizlerin karşısında olmak benim için büyük bir onurdur hepinize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Konuşmalarını yapan CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, “Binlerce yıllık Türk tarihinin en büyük kazanımı olan Cumhuriyeti Kuran CHP’nin çatısı altında bulunmanın gururu ve onuru ile herkese hayırlı gelecekler ve ülkemize güzel günler diliyorum” dedi. CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş ise, “Yeni bir döneme merhaba diyoruz. 2,5 yıl Selçuklu İlçe Başkanlığı ve 2 yılda İl Başkanlığı görevinde bulundum. Bu dönem benle ilgili bir imaj ‘kadınların başkanı’ oluştu. Çünkü en büyük desteği onlardan gördüm bu süreçte. Ben hepsine teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Hüseyin MENEKŞE


ETİKETLER

> Yeni Meram >Konya > Canan Kaftancıoğlu: “Konyalılar bizim için kıymetli”
HABER YORUMLARI