YAZARLAR

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi.
Senin uğrunda ölen ordu budur yâ Rabbi.
Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın,
Galib et, çünkü bu son ordusudur İslâm’ın.

Türk Ordusu, Türk Devleti ve Aziz Türk Milleti her durumda, her şerde her daim başı dik durmasını bilmiştir. Nice badirelere göğüs germiş, nice cenklerden, onurlu ve gururlu bir şekilde ayrılmıştır. Son yıllarda bölgemizde yaşanan olaylar ve Amerika’nın başımıza ördüğü çoraplar, adeta kurdun dişine kanı değdirmiş, öfkeli ve inançlı bir şekilde hedefe atılan bir ok gibi bendini aşmıştır. Bundan sonrasında aziz vatanımızın selameti için ne gerekiyorsa yapılması şart olmuştur. Nice yıllar dolup taşmış şanlı tarihimize yeni zaferler ekleme fırsatı belki de bizlerin dönemine kısmet olacaktır. Ülkemizin güneyinde peydahlanan bölücü örgütün sözde devlet kurmasına karşı masada söz bitmiş, muharebe alanında icraat zamanı gelmiştir. Devletimiz kudretini, sinesinden çıkarttığı, Metelerden, Alp Arslanlardan, Yavuzlardan ve Gazi Mustafa Kemallerden almaktadır. Öyle bir kudrettir ki bu, tüm emperyalist, Siyonistlerin kibrinden ve maddi güçlerinden büyük olmuştur. Bedeli ne olursa olsun, şanlı ordumuz üzerine düşen görevi layıkıyla yapıp, Büyük İsrail için ellerini ovuşturan küffara karşı, Hz. Hamza gibi, Bedirdeki aslanlar gibi layıkıyla cevabını verecektir.

Tarih her daim başı dik, cesaretli milletleri yazmaya devam edecektir. Bu tarih denen kavram bizle başladıysa varsın bizle bitsin. Ülke olarak birlik ve beraberlik duygusuyla hareket ettiğimizde yamyam medeniyetsiz medenilerin mağlubiyet çığlıklarını duyacağız. Varsın olsun tüm dünya karşımızda dursun. Biz bize yeteriz alimallah…

> Yeni Meram >Yazarlar > Bu Son Ordusudur İslam’ın
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yeni Meram'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ MERAM veya yenimeram.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.