Torku Jelifest

Bu hata bulaşık makinesinin ölüm saçmasına sebep oluyor!

  • Giriş Tarihi: 30.03.2018 14:29
  • Güncelleme Tarihi: 14:34
Bu hata bulaşık makinesinin ölüm saçmasına sebep oluyor!

Slovenya'da yapılan araştırmaya göre, bulaşık makinesinin yanlış kullanımda ciddi sağlık sorunlarına neden olduğu ortaya çıktı. İşte bulaşık makinesinin tehlikeli olmasına neden olan o etken….

Slovenya’da yapılan araştırmaya göre, bulaşık makinesinin yanlış kullanımda ciddi sağlık sorunlarına neden olduğu ortaya çıktı. İşte bulaşık makinesinin tehlikeli olmasına neden olan o etken….

Bulaşık makinesinde yer alan lastik contanın yemek artıklarını biriktirerek ölümcül kanser hastalıklarına sebebiyet verdiği ortaya çıktı. Lastik contanın uzun süre kullanımı ve temizlenmemesi sonucu ortaya çıkan bu tehlike herkesi korkuttu..

Uzmanlar bulaşık makinesinde yer alan o lastik contanın şiddetle yıkanmasını tavsiye ediyorlar..

İsveçli bilim insanlarının yaptığı araştırmalarda ise, bulaşık makinesinin mikrop ve bakterilerin tümünü öldürdüğü için çocukların bağışıklık sisteminin güçlenmesini engellediği ortaya çıkmıştı. Bulaşık makinelerinin bu tehlikeye sebep olmaması için mutlaka bakımlarını yaptırın ve her zaman temiz tutun..> Yeni Meram >Güncel > Bu hata bulaşık makinesinin ölüm saçmasına sebep oluyor!
HABER YORUMLARI