Torku Jelifest

Beyşehir’de jandarmadan Kızılay’a kan bağışı

  • Giriş Tarihi: 30.12.2017 13:10
  • Güncelleme Tarihi: 13:10
Beyşehir’de jandarmadan Kızılay’a kan bağışı

Konya'nın Beyşehir ilçesinde, Beyşehir İlçe Jandarma Komutanlığında görevli rütbeli personel Türk Kızılay'ına kan bağışı desteğinde bulundu.

Konya’nın Beyşehir ilçesinde, Beyşehir İlçe Jandarma Komutanlığında görevli rütbeli personel Türk Kızılay’ına kan bağışı desteğinde bulundu.
Beyşehir İlçe Sağlık Müdürlüğü ile Türk Kızılay’ı Konya Şubesinin Beyşehir ilçesinde ortaklaşa düzenlediği “Bir kan var, üç hayat kurtar” isimli kan bağışı kampanyasına ilçe merkezindeki kamu kurumları ile vatandaşlar da ilgi gösterdi. Beyşehir İlçe Jandarma Komutanlığında görevli rütbeli personel de kampanyaya kan vererek destekte bulundu. İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Yalçın Urlu’nun yanı sıra, teşkilatta görev yapan rütbeli personel de Beyşehir İlçe Sağlık Müdürlüğüne gelerek kan verdi. Kan bağışı esnasında, kan bağışının hem sağlık, hem de hayat kurtarma açısından ne kadar önemli olduğu vurgulandı. Beyşehir İlçe Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Özkan, yoğun ilgi gören kampanyaya desteklerinden ötürü jandarma teşkilatı ile tüm kamu kurumlarına ve vatandaşlara teşekkür etti.> Yeni Meram >Konya > Beyşehir’de jandarmadan Kızılay’a kan bağışı
HABER YORUMLARI