Torku Jelifest

Beyin ameliyatı geçirmiş çocuğa akıl almaz şiddet! İş yeri sahibi gözaltına alındı

  • Giriş Tarihi: 15.11.2020 14:41
  • Güncelleme Tarihi: 14:42
Beyin ameliyatı geçirmiş çocuğa akıl almaz şiddet! İş yeri sahibi gözaltına alındı

Kağıthane'de bir fabrikada çalışan ve 7 yıl önce beyin ameliyatı olan 15 yaşındaki çocuğun iş yeri sahibi 30 yaşındaki kişi tarafından darp edildiği iddia edildi. Görüntülerin ortaya çıkması üzerine polis, çocuğu darp eden ve olayı görüntüleyen kişiyi gözaltına aldı. Şüpheliler adliyeye sevk edildi.

Kağıthane’de 7 yıl önce beyin ameliyatı geçiren 15 yaşındaki çocuk, iş yeri sahibi 30 yaşındaki bir kişi tarafından darp edildi. Şiddet uygulayan, o anları kaydettiren kişinin çocuğa işkence yaptığı da öne sürülürken çocuğun ailesinin suç duyurusunda bulunacağı öğrenildi.

Olay, geçtiğimiz günlerde Kağıthane Talatpaşa’da bir iş yerinde yaşandı. İddiaya göre 8 yaşındayken 2’nci kattan düşerek ağır yaralanan ve beyin ameliyatı geçiren bugün 15 yaşında olan Enes Y. çalıştığı yerde şiddet ve işkenceye maruz kaldı. Çırak olarak görev yaptığı yerde 30 yaşındaki Yücel B.’nin uyguladığı şiddet nedeniyle Enes Y.’nin elinde ve kollarında kesik ve yanık izleri meydana geldi.

Döverken video çektirdi

Enes Y. durumu ailesine anlatmazken şaka maksadıyla yaptığını belirten Yücel B. o anlardan birini bir başka kişiye cep telefonuyla kaydettirdi. Görüntülerde çocuğa tekme ve tokatlar atan kişinin beyin ameliyatı geçiren çocuğun kafasına da birçok kez vurduğu görüldü. Görüntünün çocuğun amcasına ulaşmasının ardından aile çocuğu o işyerinden aldı. Bir başka videoda ise çocuğun elindeki ve kolundaki yaraları çekerek kimin yaptığını soran Yücel B.’ye 15 yaşındaki çocuk “Sen yaktın ya Yücel ağabey, burayı da sen kestin” yanıtını verdi. Bunun üzerine Yücel B.’nin “Az yapmışım” dediği duyuluyor. Çocuğun dayak yediği videoyu çeken kişinin kahkaha sesleri duyulurken Yücel B. ve çocuğun dayak yemesini gülerek videoya alan kişi büyük tepki topladı. Olayın ortaya çıkmasının ardından ailenin bu kişi hakkında suç duyurusunda bulunacağı öğrenildi.


Beyin ameliyatı geçirmiş çocuğa şiddet uygulayan şahıs yakalandı

Beyin ameliyatı geçiren 15 yaşındaki çocuğa şiddet uygulayan iş yeri sahibi polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.
Olay, geçtiğimiz günlerde Kağıthane Talatpaşa’da bir iş yerinde yaşandı. İddiaya göre 2’nci kattan düşerek ağır yaralanan ve beyin ameliyatı geçiren bugün 15 yaşındaki Enes Y. çalıştığı tekstil atölyesi sahibi Y.B.’nin şiddetine maruz kalmış ve Enes Y.’nin elinde, kollarında kesikler oluşmuştu.

Konunun haberlere yansımasının ardından hareket geçen ekipler, mağdur Enes Y.’nin evine gelerek babasıyla konuştu.

Baba oğlunun 1,5 yıldır atölyede çalıştığını ve iş yeri sahibi Y.B.’nin oğlunu darp ettiğini ve videoya kaydettiğini söyledi. Mağdur Enes Y. ekipler kontrolünden hastaneye götürülerek darp raporu alınarak, işlemler için Çocuk Şube Müdürlüğüne götürüldü.

Ekiplerin yaptığı çalışmalar neticesinde çocuğu darp eden iş yeri sahibi Y.B. isimli şahıs gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. Şahsın emniyetteki işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Güncel > Beyin ameliyatı geçirmiş çocuğa akıl almaz şiddet! İş yeri sahibi gözaltına alındı
HABER YORUMLARI