kapat
Ruşeym Torku

Beyhekim’den Birlik Ve Beraberlik Gecesi

  • Giriş Tarihi: 13.05.2013 15:16
  • Güncelleme Tarihi: 23:19
Beyhekim’den Birlik Ve Beraberlik Gecesi

Beyhekim Devlet Hastanesi tarafından Ebe ve Hemşireler Haftası dolayısıyla düzenlenen programda, Beyhekim Devlet Hastanesi çalışanları doyasıya eğlendiler.

KONYA’da kamu hastaneleri arasında ilkleri gerçekleştiren Beyhekim Devlet Hastanesi, Ebe ve Hemşireler Haftası çerçevesinde Hilton Garden Inn’de program düzenledi. Kamu hastanelerinde görmeye pek alışık olmadığımız programa Beyhekim Devlet Hastanesi Yöneticisi Op. Dr. Gökhan Darılmaz, hastane yöneticileri, hastanede görev yapar ebe ve hemşireler ile eşleri katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayar gecenin açılışında konuşan Beyhekim Devlet Hastanemi Yöneticisi Op. Dr. Gökhan Darılmaz, Beyhekim Devlet Hastanesi’nin birlik ve beraberlik içerisinde her konuda öncü olduğunu söyledi. Beyhekim Devlet Hastanesi günden güne geliştiğini ve büyüdüğünü belirten Darılmaz, bunda hastane personelinin katkısının büyük olduğunu kaydetti. Hastanenin teknolojik yenilikleri sürekli takip ettiğini vurgulayan Darılmaz, güncel teknolojilerden yararlanılarak halka sunulan hizmet kalitesinin günden güne artırıldığını ifade etti.

Beyhekim Devlet Hastanesi Op. Dr. Gökhan Darılmazı’ın konuşmasının ardından hastane personeli tarafından hazırlanan şiir dinletisi ve tiyatro gösterisi yapıldı. Programda ayrıca çekiliş düzenlenerek hastane personeline çeşitli hediyeler dağıtıldı. Düzenlenen gecede ayrıca, hastanenin başarılı servisler ve personellere plaket takdim edildi. Programın son bölümünde ise hastane çalışanları mahalli sanatçı eşliğinde stres atarak gönüllerince eğlendiler.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Beyhekim’den Birlik Ve Beraberlik Gecesi
HABER YORUMLARI