Torku Jelifest

Bektaş: “Seçimler yarın olacak gibi hazırız”

  • Giriş Tarihi: 20.01.2021 16:08
  • Güncelleme Tarihi: 16:08
Bektaş: “Seçimler yarın olacak gibi hazırız”

CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş, CHP Konya Örgütlenmeden Sorumlu Başkan Vekili Bekir Yaman ve CHP Konya İl Sekreteri Ebru Biçer Yeni Meram'ı ziyaret etti.

Ziyaret esnasında Yeni Meram gazetesi Genel Müdürü Mehmet Hançerli ve Genel Yayın Yönetmeni Muhammet Gümüş’te hazır bulundu.

Siyasetteki son gelişmeler ve konuların konuşulduğu ziyarette yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi veren İl Başkanı Barış Bektaş, gündemde dillendirilmemiş olmasına rağmen teşkilat olarak yapılacak bir erken seçime hazır olduklarını söyledi. Yeni Meram Gazetesi ekibine çalışmalarında başarılar da dileyen Başkan Bektaş, CHP olarak yarın seçim olacak gibi hazır olduklarını ifade ederek, “CHP erken seçime hazırlıklı bir kurumsal yapı içindedir. Biz her türlü seçime hazırız. Artık halkın ihtiyaçları ile ilgilenen partinin CHP olduğu belirgindir. Hizmet odaklı bir anlayış bizi genelde iktidara taşıyacaktır diye düşünüyorum” dedi. Gazetemiz Genel Müdürü Mehmet Hançerli ise Başkan Bektaş’a çalışmalarında başarılar dileyerek, ziyaretleri için de teşekkür etti. Leyla ALEMDAR


ETİKETLER

> Yeni Meram >Konya > Bektaş: “Seçimler yarın olacak gibi hazırız”
HABER YORUMLARI