Torku Jelifest

Basketbolu Özledim

  • Giriş Tarihi: 14.08.2013 16:00
  • Güncelleme Tarihi: 1:10
Basketbolu Özledim

Torku Selçuk Üniversitesi’nin yeni transferlerinden Fatih Solak, “Transferimde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. 1 yıllık özlemimi Selçuk Üniversitesi’nde gidermek ve başarılı olmak istiyorum” dedi.

Mutlu Akü

BASKETBOL Erkekler 2. Ligi’nde mücadele edecek temsilcimiz Torku Selçuk Üniversitesi’nin yeni transferi Fatih Solak, yeni sezon için umutlu açıklamalar yaptı. Basketbola 1 yıl ara veren Fatih Solak, basketbola döndüğü için mutlu olduğunu söyledi. Solak, “Gecen sezon basketboldaki bazı kişilere olan kırgınlığımdan dolayı basketbola ara vermiştim. 1 sene ara vermek benim için zor oldu ama çalışmalarımı aralıksız sürdürdüm. Basketbolu özledim ve bunu bu sezon Konya Selçuk ile gidermek istiyorum. Bu sezon Konya Selçuk’tan güzel bir teklif geldi. Transferimde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bundan sonra varımı yoğumu Torku Selçuk Üniversitesi için harcayacağım. İyi bir sezon geçireceğime inanıyorum” dedi.

YENİ sezon ile ilgili görüşlerini de paylaşan başarılı pivot “İyi bir kadromuzun olduğunu düşünüyorum. Diğer arkadaşlarımızın da katılması ile birlikte çok daha iyi bir ekip olacağız. Konya Selçuk olarak hedefimiz taraftarlarımıza güzel bir basketbol seyrettirmek. Taraftarlarımızı oynayacağımız basketbol ile salona çekmek istiyoruz. Takım olarak bunu başarmak ve Selçuk Üniversitesi’ni 1. Lig’e çıkarmak amacındayız. Taraftarlarımız da bizlere bu yolda destek olursa, her şeyin daha güzel olacağına inanıyorum” diye konuştu.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Basketbolu Özledim
HABER YORUMLARI