kapat
Ruşeym Torku

Başkent Konya Hastanesi, Niğde’de

  • Giriş Tarihi: 6.05.2013 17:45
  • Güncelleme Tarihi: 23:20
Başkent Konya Hastanesi, Niğde’de

Başkent Üniversitesi Konya Uygulama ve Araştırma Merkezi, Kariyer Günleri’ne devam ediyor. İlk ikisini Selçuk Üniversitesi’nde gerçekleştiren Başkent Üniversitesi Konya Hastanesi, üçüncüsünü Niğde Üniversitesi’nde organize etti.

Niğde Üniversitesi Zübeyde Hanım Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik ve Ebelik Bölümü 4. Sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen Kariyer Günleri kapsamında Başkent Üniversitesi Konya Hastanesi Başhemşiresi Hafize Erdoğan, Başhemşire Yardımcısı Rabia Yıldız ve Halkla İlişkiler Uzmanı Hüseyin Rahmi Gündüz, Derbent Yerleşkesine konuk oldu ve mesleğe yeni başlayacak olan hemşire adaylarıyla buluştu.

Zübeyde Hanım Sağlık Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Figen İnci, öğrencileri adına Başkent Üniversitesi Konya Uygulama ve Araştırma Merkezi’ne teşekkür ederek, gelecek yıllarda Niğde Üniversitesi olarak Kariyer Günleri Fuarı düzenleyeceklerini dile getirdi.

Hastane tanıtım sunumunun ardından Başkent Üniversitesi Konya Uygulama ve Araştırma Merkezi Başhemşiresi Hafize Erdoğan, Başkent Üniversitesi Sağlık Kurumlarının hemşireye bakışını, özlük haklarını ve hemşirelik eğitimlerimi aktardı. Kariyer Günleri kapsamında yapılan tanıtım çalışması broşür dağıtımı, iş başvuru formu doldurulması ve öğrencilerin sorularının cevaplandırılmasıyla son buldu.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Başkent Konya Hastanesi, Niğde’de
HABER YORUMLARI