Ruşeym Torku

Başkent Hastanesi Afyonkarahisar’da

  • Giriş Tarihi: 30.05.2013 15:46
  • Güncelleme Tarihi: 23:19
Başkent Hastanesi Afyonkarahisar’da

Başkent Üniversitesi Konya Uygulama ve Araştırma Merkezi, Kariyer Günleri’ne devam ediyor.

Why Note!?

İlk üçünü Selçuk Üniversitesi’nde gerçekleştiren daha sonra Niğde Üniversitesi’ne konuk olan Başkent Üniversitesi Konya Hastanesi, beşinci kariyer günü toplantısını Afyonkarahisar’da gerçekleştirdi.

Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü 4. Sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen Kariyer Günleri kapsamında Başkent Üniversitesi Konya Hastanesi Başhemşiresi Hafize Erdoğan, Başhemşire Yardımcısı Rabia Yıldız ve Halkla İlişkiler Uzmanı Hüseyin Rahmi Gündüz, Kocatepe Üniversitesi Ali Çetinkaya Kampüsü’ne konuk oldu ve mesleğe yeni başlayacak olan hemşire adaylarıyla buluştu.

Kocatepe Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Pakize Özyürek, öğrencilerin mesleki anlamda vizyonlarını geniş tutmaları ve iş imkânı sağlamak adına düzenlenen Kariyer gününe katılımlarından dolayı Başkent Üniversitesi Konya Uygulama ve Araştırma Merkezi’ne teşekkür etti.

Hastanenin genel tanıtımının yapıldığı sunumunun ardından Başkent Üniversitesi Konya Uygulama ve Araştırma Merkezi Başhemşiresi Hafize Erdoğan, Başkent Üniversitesi Sağlık Kurumlarının hemşireye bakışını, özlük haklarını ve hemşirelik eğitimlerimi aktardı.

Kariyer Günleri kapsamında yapılan tanıtım çalışması broşür dağıtımı, iş başvuru formu doldurulması ve öğrencilerin sorularının cevaplandırılmasıyla son buldu.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Başkent Hastanesi Afyonkarahisar’da
HABER YORUMLARI