Torku Jelifest

Başkan Tutal Yayla Mescidinin Açılışını Yaptı

  • Giriş Tarihi: 11.10.2015 12:44
  • Güncelleme Tarihi: 12:44
Başkan Tutal Yayla Mescidinin Açılışını Yaptı

Konya’nın Seydişehir İlçe Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Taraşçı Mahallesinde bir hayırsever tarafından yaptırılan mescidin açılışına katıldı.

Taraşçı Mahallesinde yaptırılan mescidin açılışına, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Konurer ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Müftüsü Kemal Özdemir ve vatandaşlar katıldı.
Taraşçı Mahallesinde yaylaya kazandırılan mescit açılışında konuşan Belediye Başkanı Mehmet Tutal, “Bu mescide Allah için namaz kılan müminlerin sevaplarının tamamı, onlarınki eksilmeden hayırsever ağabeyimizin amel defterine yazılmayı nasip etsin. Bu güzel hizmetleri yapmak, bunlara vesile olmak gerçekten hoş. İnsanların sadece Allah’a kul olabilmesi, Allah huzurunda secde edebilmesi, eğilebilmesi ve bunlara vesile olunması güzel şeyler. Rabbim güzel günlerde kullanılmayı nasip etsin. Hayırlı mübarek olsun” dedi.
Başkan Tutal ve beraberindekiler mescidin yapılmasını sağlayan hayırsevere hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.> Yeni Meram >Konya > Başkan Tutal Yayla Mescidinin Açılışını Yaptı
HABER YORUMLARI