Torku Jelifest

Başkan Pekyatırmacı’ya tebrik ziyaretleri sürüyor

  • Giriş Tarihi: 9.04.2019 15:07
  • Güncelleme Tarihi: 15:07
Başkan Pekyatırmacı’ya tebrik ziyaretleri sürüyor

31 Mart Yerel Seçimleri sonrası mazbatasını alarak görevine başlayan Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı'ya hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı’ya görevine başlamasının ardından tebrik ziyaretleri sürüyor.

Ziyaretler kapsamında Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Selçuklu Kaymakamı Ömer Hilmi Yamlı, Meram Kaymakamı Resul Çelik, Karatay Kaymakamı Abdullah Selim Parlar, Konya Vergi Dairesi Başkanı Musa Kazım Ünver, İller Bankası Konya Bölge Müdürü Yüksel Demirci, KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı İhsan Bostancı, Peyzaj Mimarları Odası Başkanı Özcan Kuzu, Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cem Zorlu, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB), Konya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri H. Selim Büyükkarakurt, Genel Sekreter Yardımcıları ve Daire Başkanları Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı’yı ziyaret ederek görevinde başarılar dilediler.

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti ifade eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, ” Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da tüm resmi kurum, sivil toplum kuruluşu, dernek, sendika ve odalarımızla iş birliği içinde Konyamız ve Selçuklumuz için hizmet edeceğiz. İnşallah bu birlik ve beraberlik ruhu şehrimize değer katacak” dedi.> Yeni Meram >Konya > Başkan Pekyatırmacı’ya tebrik ziyaretleri sürüyor
HABER YORUMLARI