Torku Jelifest

Başkan Pekyatırmacı’dan vatandaşa teşekkür ziyareti

  • Giriş Tarihi: 2.04.2019 14:34
  • Güncelleme Tarihi: 14:36
Başkan Pekyatırmacı’dan vatandaşa teşekkür ziyareti

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, 31 Mart Yerel Seçimi sonrasında elde edilen başarı ve verilen destek dolayısıyla ilçenin farklı noktalarında esnaf ve vatandaşlara teşekkür ziyaretinde bulundu.

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı,31 Mart Seçim galibiyetin ardından esnaf ve vatandaş buluşmalarını sürdürdü. Başkan Pekyatırmacı, Rauf Denktaş Caddesi ve Yapıcı İş Merkezlerine yaptığı ziyaretlerde vatandaşlara verdikleri destekten ötürü teşekkür etti. Başkan Pekyatırmacı, Selçuklu’nun geleceğinde istişare ve ortak aklın ön planda tutulacağını ifade etti.

“Ortak akılla Selçuklu’ya hizmet etmeye devam edeceğiz”

31 Mart Seçimleri’nde Cumhur İttifakı olarak büyük bir zafer kazanmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı,”Selçuklu’da milletimizin güçlü desteği ile bu seçimden de alnımızın akı ile çıktık. Bu galibiyetin mimarı, bizlere inanan, çalışmalarımıza ve hayata geçirdiğimiz projelere her zaman destek veren siz değerli hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz. İnşallah bu sonuçlarla kazanan Konya olmuştur, kazanan hizmet siyaseti olmuştur” dedi.

Yeni dönemde hizmet temposunun daha da artacağını söyleyen Başkan Pekyatırmacı, “Artık vakit Konya ve Selçuklumuz için daha çok hizmet üretme vaktidir.Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hemşehrilerimizle ele ele gönül gönüle vererek, ortak akılla Selçuklu’ ya hizmet edeceğiz. İlçemizin yaşam kalitesini arttırmak amacıyla sürdüreceğimiz çalışmalar da her yaştan hemşehrilerimiz için projeler yer alacak. Desteklerini her zaman yanında hissettiğimiz hemşehrilerimizle her fırsatta bir araya gelerek onların istek ve önerilerini almaya devam edeceğiz. Selçuklu’yu hemşehrilerimizle birlikte yöneterek geleceğe taşıyacağız” dedi.

Başkan Pekyatırmacı’nın ziyaretinden duydukları memnuniyeti ifade eden vatandaşlar da Pekyatırmacı’yı tebrik ederek yeni dönemin hayırlı olması temennisinde bulundular.> Yeni Meram >Konya > Başkan Pekyatırmacı’dan vatandaşa teşekkür ziyareti
HABER YORUMLARI