Torku Jelifest

Başkan Kılca birim müdürleri ile video konferansla görüştü

  • Giriş Tarihi: 31.03.2020 16:01
  • Güncelleme Tarihi: 16:06
Başkan Kılca birim müdürleri ile video konferansla görüştü

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, tüm dünyayı etkileyen koronavirüs salgını nedeniyle alınan önlemler kapsamında toplantıları dijitale taşıdı. Başkan Kılca; Belediyenin Birim Müdürleri ile video konferansta bir araya geldi. Tüm dünyanın zor zamanlar yaşadığı günlerde özverili çalışmalarından ötürü çalışma arkadaşlarına teşekkür eden Kılca; "Her durumda ve her şartta ilçemize hizmet etmek en temel görevimiz" dedi.

Mutlu Akü

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca; Karatay Belediyesi Birim Müdürleri ile video konferans yöntemini kullanarak virüsle mücadele yöntemlerini konuştu.

Koronavirüs önlemleri kapsamında geçtiğimiz hafta başından itibaren nöbetleşe çalışma sistemine geçilen Karatay Belediyesi’nde birim müdürlüklerinin toplantıları da video konferans ile yapılıyor. Belediye Müdürlüklerinin yaptığı çalışmaların değerlendirildiği toplantıda Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, video konferans ile ilgili müdürlerden geniş kapsamlı bilgiler aldı.

Müdürlükler arası koordinasyonun önemine dikkat çekilen toplantıda önümüzdeki günlerde alınacak yeni tedbirler ve yapılacak çalışmalar da açıklandı.

HEMŞEHRİLERİMİZİN HER DURUMDA YANLARINDAYIZ

Salgın önlemleri kapsamında toplantıları dijital ortama taşıdıklarını ifade eden Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, “Her zaman ve her şartta şehrimize hizmet etmek bizim görevimiz. Bu görevi en iyi şekilde gerçekleştirmek için salgın günlerinde de toplantılarımızı aksatmıyor, görüşmelerimizi video konferans yöntemiyle yapıyoruz. Müdürlüklerimizin koordineli çalışması, hizmetin en doğru ve hızlı şekilde vatandaşa ulaşması gerekiyor. Virüs tehdidi ile yaşadığımız bugünlerde toplum sağlığının en üst düzeyde korunması, verdiğimiz hizmet ile ihtiyacı olan vatandaşlarımızın yanında olabilmek, temizlik ve dezenfektasyon çalışmalarının devamlılığı bizim için önemli. Vatandaşlarımızın süreçten zarar görmemeleri adına her türlü önlemimizi alıyoruz.” diye konuştu.

BAŞKAN KILCA’DAN PERSONELE TEŞEKKÜR

Başkan Hasan Kılca, tüm dünyanın zor zamanlar yaşadığı günlerde özverili çalışmalarından ötürü çalışma arkadaşlarına teşekkür ederek, “Görevlerini üstün çaba harcayarak, fazlasıyla yerine getiren tüm meslek gruplarına minnet duygularımızı iletiyoruz. Ben öncelikle tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Aynı zamanda, temizlik, zabıta, park bahçeler ekiplerimiz başta olmak üzere sahada olan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bugünler de geçecek önemli olan dayanışma içinde olabilmek” dedi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Güncel > Başkan Kılca birim müdürleri ile video konferansla görüştü
HABER YORUMLARI