Torku Jelifest

Başkan Kale vatandaşlarla buluşuyor

  • Giriş Tarihi: 22.02.2016 11:03
  • Güncelleme Tarihi: 11:03
Başkan Kale vatandaşlarla buluşuyor

Konya’nın Cihanbeyli İlçe Belediye Başkanı Mehmet Kale, akşam sohbetlerinde bir araya geldiği vatandaşların sorunlarını dinliyor.

Mutlu Akü

Cihanbeyli Belediyesi yapmış olduğu sosyal etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. Her hafta bir mahalleden vatandaşlar ile belediye binasında toplanan Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale, sohbetlerde vatandaşların istek ve sorunlarını dinliyor.
İlk olarak Yapalı Mahallesinden gelen vatandaşlarla istişare eden Başkan Kale, “Çalışmalarımızı her zaman vatandaşlarımızın istek ve sorunlarına göre şekillendiriyoruz. Her hafta düzenleyeceğimiz bu sohbetlerdeki amacımız vatandaşlarımızın taleplerini ilk ağızdan öğrenerek, çözüme kavuşturmaktır” dedi.
Yapılan çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgi veren Başkan Kale, “Kent Park, Cihan Beyler Konağı gibi iki büyük projemizin sonuna geldik. FİFA standartlarında olan Şehir Stadyumumuz FİFA’nın onayını bekliyor. 2016 yılında Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte taşra mahallelerimizde alt yapı ve asfaltlama çalışmalarımızın çoğunu tamamlamış olacağız” diye konuştu.
Samimi bir ortamda gerçekleşen sohbetten duydukları memnuniyeti ifade eden vatandaşlar ise, “Yeni Büyükşehir yasasının mahallelerimizde sorun olacağını düşünürken bugün Konya Büyükşehir Belediyesi ve Cihanbeyli Belediyesinin uyum içerisinde çalışmasıyla hiçbir eksiklik yaşamıyoruz. Başkanımıza çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diliyoruz” diye konuştu.> Yeni Meram >Konya > Başkan Kale vatandaşlarla buluşuyor
HABER YORUMLARI