Torku Jelifest

Başkan Kale Ankara’da Çeşitli Ziyaretlerde Bulundu

  • Giriş Tarihi: 3.04.2016 14:20
  • Güncelleme Tarihi: 14:20
Başkan Kale Ankara’da Çeşitli Ziyaretlerde Bulundu

Konya’nın Cihanbeyli İlçe Belediye Başkanı Mehmet Kale ilçeye yapılması planlanan projelerle ilgili Ankara’da çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Mutlu Akü

Ziyaretlerine ilk olarak Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nden başlayan Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga’yı makamında ziyaret etti. Bölgede yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Kasırga, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale’ye çalışmalarında başarı diledi. Külliyede ziyaretlerine, Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Mustafa Akış ile devam eden Mehmet Kale ilçedeki projeler hakkında Akış’a bilgi verdi.

Cihanbeyli’ye tarihinin en büyük yatırım dönemini yaşatan Başkan Kale, ziyaretlerine Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile devam etti. İlçeye yeni yapılacak olan 7 adet ’’Sentetik Yüzeyli Çim Saha’’ için Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile protokol imzalandı.

Cihanbeylili gençlere önemli eserler kazandırdıklarını anlatan Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale ’’İlçe merkezine ve Gölyazı Mahallemize kazandırdığımız Sentetik Yüzeyli Çim Sahalarımızdan 6 farklı mahallemize de yapmak için protokolümüzü imzaladık. Karabağ, Kandil, Büyük Beşkavak, Kütükuşağı, Bulduk ve Yeniceoba mahallelerimize 2 adet sahalarımızı Spor Toto Teşkilatımız ile birlikte en kısa sürede kazandıracağız.Tüm ilçemize hayırlı olsun. Bu sahalar ile gençlerimizi spora teşvik edip onlara daha kaliteli alanlarda spor yapma imkanlarını sağlıyoruz. İlçemize kazandırılan bu sahalar konusunda bizden desteklerini esirgemeyen başta Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç’a, Konya Milletvekilimiz Leyla Şahin Usta’ya, Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Faruk Özçelik’e, Müsteşar yardımcımız Hasan Özaba’ya, Spor Toto Teşkilat Başkanımız Mehmet Muharrem Kasapoğluna ve Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan Beyefendiye şahsım ve ilçem adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.> Yeni Meram >Konya > Başkan Kale Ankara’da Çeşitli Ziyaretlerde Bulundu
HABER YORUMLARI