kapat
Ruşeym Torku

Başkan Çat İşçileri Unutmadı

  • Giriş Tarihi: 30.04.2013 14:31
  • Güncelleme Tarihi: 23:20
Başkan Çat İşçileri Unutmadı

Seydişehir Belediye Başkanı Abdulkadir Çat “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü” Dolayısıyla İşçileri Yalnız Bırakmadı.

Belediye Başkanı Abdulkadir Çat Seydişehir Hafif Sanayi Bölgesinde yer alan fabrikaları ziyaret ederek çalışan işçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutladı.

Belediye Başkanı Abdulkadir Çat ziyaretinde, 1 Mayıs’ın emeğiyle hayatını kazanan, alın teriyle geçimini temin eden milyonlarca çalışanın gururla idrak ettiği anlamlı bir gün olduğunu vurguladı. Başkan Çat burada yaptığı konuşmada; “Vatanımızın her köşesinde sahip oldukları en önemli değer olan emekleriyle, milletimizin ihtiyaçlarını karşılayan, beklentilerini gideren, dayanışmanın ve birlikte çalışmanın güzelliklerini sergileyen emekçilerimizin sosyal ve ekonomik hayatımızda büyük payları olduğu kuşkusuzdur.

1 Mayıs’ın emeğin, emektarın, dayanışma ve yardımlaşmanın günü olarak geçmişten geleceğe uzanan medeniyet çizgimizi daha da belirginleştirecek ve yarınlarımızın daha yaşanılır olmasına katkı sunacağına olan inancımızla sizlerin şahsında tüm emekçi kardeşlerimizin ‘Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyor, 1 Mayıs’ların şehrimizde, ülkemizde ve dünyada dostluk ,dayanışma havası içerisinde kutlanmasını diliyorum” dedi.

Çalışmaları esnasında işçiler Belediye Başkanı Abdulkadir Çat’ın yaptığı ziyaretten duydukları memnuniyeti:” Sayın Başkanımız bizi bu günümüzde yalnız bırakmadınız ve ziyaretinizle yanımızda olduğunuzu hissettirdiniz. Emeğimize saygı göstermiş olmanız bizi gerçekten çok duygulandırdı. Bize değer verdiğiniz için size çok teşekkür ediyoruz” sözleriyle ifade ettiler.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Başkan Çat İşçileri Unutmadı
HABER YORUMLARI