Torku Jelifest

Başkan Arat ve Milletvekili Adayları Şenliklere Katıldı

  • Giriş Tarihi: 1.06.2015 15:39
  • Güncelleme Tarihi: 15:39
Başkan Arat ve Milletvekili Adayları Şenliklere Katıldı

AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat, AK Parti Konya Milletvekili Adayları Muhammed Uğur Kaleli ve Ziya Altunyaldız ile AK Parti İl Yürütme ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, hafta sonunda gerçekleştirilen Akkise, Çatören ve Çukurçimen şenliklerine katıldı.

7 Haziran Seçimleri için çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam eden AK Parti Konya, hafta sonunda Konya’nın birçok yerinde düzenlenen bahar şenliklerine katılarak vatandaşla buluştu. AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat, AK Parti Konya Milletvekili Adayları Ziya Altunyaldız ve Muhammed Uğur Kaleli, İl Yürütme ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte 15. Akkise Bahar Şenliği, Çatören ve Çukurçimen Yayla Şenlikleri’ne katıldı.

“BİRLİK VE BERABERLİK RUHUYLA HAREKET EDİYORUZ”
Büyük katılımın olduğu ve AK Partili adaylara yoğun ilginin olduğu 15. Akkise Bahar Şenliği’ne katılan vatandaşlara seslenen AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat, Konya’nın birlik ve kardeşlik içinde yarınlara yürüdüğünü söyleyerek, “Konya’nın birliği ve bütünlüğü içinde ilçelerimiz, mahallelerimiz hep birlikte büyüyor ve birlikte yürüyoruz. Birlikten kuvvet doğacağına inanıyoruz. Bu tür şenlikler de buna vesile oluyor. İnşallah gelecekte da daha sağlam ve kardeşçe şenlikler yapmaya devam edeceğinize inanıyoruz” dedi.

baskan-arat-ve-milletvekili-adaylari-senliklere-katildi-2

“SİYASİ GÖRÜŞÜNÜZÜ BİR KENARA BIRAKIP BAŞBAKANIMIZA SAHİP ÇIKIN”
Konuşmasında Osmanlı’nın yüzyıllar boyunca 7 kıtada söz sahibi olduğunu, ecdadın o kıtalarda tek amacının Allah’ın kelamının yayması olduğunu aktaran AK Parti Konya Milletvekili Adayı Muhammed Uğur Kaleli ise, bugün de partinin ecdadın bu mirasını devam ettirmek olduğunu söyledi. Kaleli, “AK Parti iktidara geldiğinde hizmetlerini getirdi. Eserleriyle, hizmetleriyle, yaptıklarıyla milletin hizmetkarı olan AK Parti, önü kesilmeye çalışılmasına rağmen yılmadan yoluna devam ediyor. Onun için 7 Haziran çok önemli. Hangi siyasi görüşe sahip olursak olalım, Konya bir başbakan şehri. Dolayısıyla 7 Haziran günü mutlaka sandığa gidelim ve Başbakanımıza destek verelim” diye konuştu.

baskan-arat-ve-milletvekili-adaylari-senliklere-katildi-3

baskan-arat-ve-milletvekili-adaylari-senliklere-katildi-4

“HEP BİRLİKTE YENİ TÜRKİYE’NİN ŞARKISINI SÖYLÜYORUZ”
AK Parti Konya Milletvekili Adayı Ziya Altunyaldız da 15. Akkise Bahar Şenliği’nde bir konuşma yaptı. Haziran ayında Konya’nın üzerine bir güneşin doğduğunu söyleyen Ziya Altunyaldız, “Geleceğe umutla bakıyoruz. Konya’nın üzerine güneş doğdu. Yeni Türkiye’nin şarkısını hep birlikte söylüyor ve kutlu yürüyüşümüzü gerçekleştiriyoruz. Bu topraklar artık asla ötekileştirilmiyor. Ülkesine ve vatanına bağlı bu toprakların evladı bugün başbakan. Bu büyük yürüyüşte tek amacımız sizlere layık olmaktır” ifadelerini kullandı.
Protokol konuşmalarının ardından şenliğe katılanlarla tek tek selamlaşan ve sorunlarını dinleyen İl Başkanı Musa Arat, milletvekili adayları ve beraberindeki teşkilat mensuplarıyla daha sonra Çatören ve Çukurçimen Şenlikleri’ne de katıldı.> Yeni Meram >Konya > Başkan Arat ve Milletvekili Adayları Şenliklere Katıldı
HABER YORUMLARI