Ruşeym Torku

Basın Konseyi’ne ziyaretler sürüyor

  • Giriş Tarihi: 6.04.2013 16:36
  • Güncelleme Tarihi: 23:20
Basın Konseyi’ne ziyaretler sürüyor

Meram Ziraat Odası Başkanı Ali Ataiyibiner Konya Basın Konseyi Başkanı Ömer Kara’ya yaptığı ziyarette Konya basınında oluşan yeni yapılanmanın Konya’nın yararına hizmetler üreteceğine inandığını belirterek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Why Note!?

Konseyin üreteceği hizmetlerle Konya’nın gelişimine katkı sağlayacağını düşündüklerini ifade eden Ataiyibiner, Konsey’e çalışmalarında başarılar diledi. Kara da Ataiyibiner’in Konseye gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Konya basınının daha da gelişmesi için yoğun bir gayret sarf ettiklerini belirtti.

Konseyi ziyaret eden 972 Toptancılar Dernek Başkanı Cemal Gövez de, Konsey’in Konya’ya yeni açılımlar getireceğini, dernek olarak bugüne değin Konya’da yayın hayatını sürdüren basın ve medya mensupları ile birlikte çalıştıklarını, bundan sonra da bu beraberliğin devam edeceğini söyledi. Konseye çalışmalarında başarılar dileyen Gövez’inn ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Kara da “Konya’nın marka değerini kaybetmeden, doğru tarafsız habercilik ilkesiyle konseyimiz çalışmalarda bulunacaktır” diye konuştu.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Basın Konseyi’ne ziyaretler sürüyor
HABER YORUMLARI