Ruşeym Torku

Başarıya Açız

  • Giriş Tarihi: 11.01.2014 10:31
  • Güncelleme Tarihi: 23:46
Başarıya Açız

Devre arasında yapılan kan değişikliğinin takıma olumlu yansıdığını söyleyen Konya Anadolu Selçukluspor’un Başkanı Mehmet Günbaş, “Genç ve başarıya aç bir ekibiz. 2. yarıda çıkışa geçeceğiz” dedi.

Why Note!?

SPOR Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden temsilcimiz Konya Anadolu Selçukluspor’un devre arası hazırlıkları Antalya’da sürüyor. Önceki gün kampı ziyaret eden Başkan Mehmet Günbaş, devre arasında yaşanan değişimin takıma olumlu yansıdığını gördüklerini, ligin ikinci yarısına kadar eksiklerin giderilerek iyi bir başlangıç yapmak istediklerini söyledi. Günbaş, “Torku Konyaspor’dan gelen genç milli oyuncular ve milli takım karmasına giden oyuncularla birlikte genç ve başarıya aç bir ekip olduğumuzu görüyoruz” dedi.

BAŞKAN Mehmet Günbaş sözlerini şöyle tamamladı. “İyi bir ilk yarı geçirdiğimizi söyleyemeyiz. Şartlar bunu gerektirdi ve yeni bir hoca ile anlaştık. İlker Erdem hırslı, mücadeleci ve azimli bir teknik adam. Futbolcularla yaklaşık 10 gündür birlikte ve takımın üzerindeki olumlu havayı görebiliyoruz. Futbolcularımızın durumu gayet iyi. İnşallah ikinci yarı ile birlikte iyi bir çıkış yakalayacağımıza inanıyoruz. Devre arasında aramızdan ayrılan oyuncularımız oldu. Kadromuzdaki oyuncu sayımızı daha aşağıya çekmek amacıyla bazı ayrılıklarımız oldu”.

“YETERİNCE faydalanamadığımız oyuncularımızda vardı. Kulübümüzün yapısı gereği bir oyuncuyu alırken mali bir yük altına giriyorsak giden oyuncumuzdan da bir gelir elde etmemiz gerekiyor. Giden her oyuncumuzdan kazancımız oldu. Kulüp olarak bir kayıp yaşamadık. Teknik heyetimiz ile gerekli çalışmaları yapıyoruz. Eksik olan bölgelerimize takviyeler yapacağız. Bu sayı 1-2’yi geçmeyecek. Şu anda sözleşmesi devam eden hiçbir oyuncu ile görüşmemiz yok. Geleceği parlak bir futbolcu topluluğumuz var”.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Başarıya Açız
HABER YORUMLARI