Ruşeym Torku

Başarı Yine Sabah’ın

  • Giriş Tarihi: 2.07.2013 15:36
  • Güncelleme Tarihi: 23:18
Başarı Yine Sabah’ın

Türkiye genelinde yapılan sınavlarda başarılarıyla adından söz ettiren Sabah Dershaneleri, bu yıl da geleneği bozmadı. Dershane öğrencileri Türkiye ve Konya birincilikleri elde etti.

Why Note!?

Kurulduğu günden bu yana YGS ve LYS’ de her yıl Türkiye ve Konya derecelerini çıkarmanın gururunu yaşayan Sabah Dershanesi, bu yıl da yine pek çok alanda başarıya imza attı.

Sabah Dershaneleri Genel Müdür Vekili Necmettin Taze, “Sabah Dershaneleri olarak 2010 YGS’ de Türkiye 1.si Ayşenur Şam, 2011 LYS’ de Türkiye 2.si Muhittin Kurnaz, 2012 YGS ve LYS’ de Türkiye 1.si Abdullah Coşkun, 2013 YGS’ de Türkiye 2.si Denizhan Alan ve Türkiye 2.si Ahmet Niyazi Ülkü ile başarılarımız devam ettirmenin gururunu yaşıyoruz.” dedi.

ÖSYM’nin açıkladığı sonuçlara göre YYGS-4 puanlamasında Ahmet Niyazi Ülkü Türkiye ve Konya 1. oldu. Ahmet Niyazi Ülkü YTM-1-2 puanlamasında ise Türkiye 5.liğini, Konya 1.liğini elde etti.

Burak Demir ise YMF-1 puanlamasında Türkiye 5.si Konya 1.si, YMF-4’te de Türkiye 6.sı Konya 1.si oldu. Petek Üstün, YMF-3 Türkiye 8.si Konya 1.si, yine Burak Demir YMF-3’te Türkiye 9.su Konya 1.si olarak açıklandı.

Taze, Türkiye ve Konya geneli elde ettikleri bu başarıda Okul-Dershane-Aile işbirliğinin mutlu sonucunu görmekte olduklarını vurguladı. Her yıl Konya’da binlerce öğrenciyi üniversiteli yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını da dile getiren Taze, “Sezon başındaki eğitim düzeyi ne olursa olsun her öğrenciyle birebir rehberlik hizmeti götürmenin uzman kadro ile çalışmanın ve zengin dokümanları öğrenciye sunmanın ve takım çalışmasının bu başarıda önemli pay sahibi olduğunu düşüyoruz.

Bu başarıda emeği geçen başta Sabah Dershanesi idareci ve öğretmenleri olmak üzere ilimizde eğitim faaliyeti veren bütün idareci ve öğretmenlerimizi ve ailelerini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.” şeklinde konuştu.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Başarı Yine Sabah’ın
HABER YORUMLARI