Torku Jelifest

Baloğlu: “Milletin birliğini ve huzurunu bozmaya çalışanları kınıyorum”

  • Giriş Tarihi: 19.05.2015 16:19
  • Güncelleme Tarihi: 16:19
Baloğlu: “Milletin birliğini ve huzurunu bozmaya çalışanları kınıyorum”

AK Parti Konya Milletvekili Adayı Mustafa Baloğlu, seçim çalışmaları kapsamında Sarayönü ilçesinde Sarayönü Devlet Hastanesi’nde incelemelerde bulundu, hasta muayene etti.

Mutlu Akü

Milletvekili Adayı Mustafa Baloğlu, Sarayönü ilçesinde ilk olarak AK Parti İlçe Başkanlığı’nda İl Yönetim Kurulu Üyesi Vesile Esra Aldur, Sarayönü Belediye Başkanı Nafiz Solak, AK Parti İlçe Başkanı Rıza Demir ve partililerle bir araya gelerek istişarede bulundu. İstişarenin ardından Sarayönü Devlet Hastanesi’ne geçen Baloğlu, burada bir hastayı muayene etti. Milletvekili Adayı Baloğlu, muayene ettiği hastaya geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Daha sonra hasta ziyaretleri yapan Baloğlu, hastanede incelemelerde bulundu.

“MİLLETİN BİRLİĞİNİ VE HUZURUNU BOZMAYA ÇALIŞANLARI KINIYORUM”
Baloğlu, hastane ziyaretinin ardından Yenicekaya, Büyükzengi, Gözlü, Çeşmelisebil mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalle ziyaretleri esnasında bir açıklama yapan Milletvekili Mustafa Baloğlu, “Seçim çalışmaları hızlandı. Seçim çalışmalarının hızlanmasıyla beraber muhalefet partilerinde ve diğer ülkemiz üzerinde birtakım kirli oyunlar tezgahlayanların da oyunları yavaş yavaş su yüzüne çıkmaya başladı. Geçtiğimiz günlerdeki patlamaları hepimiz görüyoruz. Bu ülkedeki demokratik ortamı, huzur ortamını, istikrar ortamını bozmak isteyen, AK Parti’yi sandık yoluyla, milletin iradesiyle değil de geçmişte olduğu gibi kirli tezgahlarla ortadan kaldırmak, iktidardan düşürmek isteyen güçlerin oyunlarını hep birlikte görüyoruz. Ama bugün Sarayönü’de ne kadar büyük bir birlik ve beraberlik varsa inşallah sandıkta da o birlik ve beraberlik AK Parti’nin etrafında toplanacak, bu kirli tezgahlara, bu oynanan oyunlara en güzel cevabı milletimiz 7 Haziran’da sandıkta verecektir. Hiçbir şekilde bu olayların tekrar etmemesini diliyorum. Milletimizin birliğini ve huzurunu kaçıracak her türlü olayları yapanları kınıyorum” dedi.> Yeni Meram >Konya > Baloğlu: “Milletin birliğini ve huzurunu bozmaya çalışanları kınıyorum”
HABER YORUMLARI