Ruşeym Torku

Bakan Müezzinoğlu’na Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 10.05.2013 17:12
  • Güncelleme Tarihi: 23:20
Bakan Müezzinoğlu’na Ziyaret

AK Parti Konya Milletvekilleri, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette Konya’nın sağlık yatırımları ile projeleri konuşuldu.

Why Note!?

ADALET ve Kalkınma Partisi Konya milletvekilleri, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nu ziyaret ederek Bakan Müezzinoğlu’na yeni görevinde başarılar diledi

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ziyaretini AK Parti Konya Milletvekilleri adına değerlendiren Prof. Dr. İlhan Yerlikaya, Bakan Müezzinoğlu’na yeni görevi dolayısıyla tebrik ettiklerini ve çalışmalarında başarılar dilediklerini aktardı. Ziyarette Konya’nın sağlık alanındaki yatırımları, projeleri ve yeni hizmetleri de ele aldıklarının altını çizen Yerlikaya, şunları söyledi; “Sağlık Bakanımız Sayın Müezzinoğlu ile bir araya geldik ve Konya’nın sağlık alanındaki yatırımları, projeleri ve yeni hizmetleri konuştuk. Bakanımız, daha önce olduğu gibi bundan sonra da Konya’ya yatırımı önemsediklerini dile getirdi. Bu, tabii ki bizleri çok memnun etti.’’Dedi.

Hükümetin Konya’ya ayrı bir önem verdiğini bildiklerini de dile getiren Yerlikaya; ‘’Gerçekten de Konya sağlık alanında önemli hizmetler aldı, almaya da devam edecek. Bizler de şehrimize ve insanımıza bu alanda daha neler yapılabileceğini konuşmak için bakanımızla görüş alışverişinde bulunduk. Şeklinde konuştu.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Bakan Müezzinoğlu’na Ziyaret
HABER YORUMLARI