kapat
Ruşeym Torku

Bahçeli Seydişehir Standını Ziyaret Etti

  • Giriş Tarihi: 3.06.2013 9:02
  • Güncelleme Tarihi: 23:19
Bahçeli Seydişehir Standını Ziyaret Etti

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara Ticaret Odası Kongre ve Kültür Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Konya Tanıtım Günleri Fuarı’na katılarak Seydişehir Standını ziyaret etti.

Bahçeli, Seydişehir Belediye Başkanı Abdulkadir Çat’tan Seydişehir’le ilgili bilgi aldı. Çat, “Medine’den sonra ilahi emirle kurulan Medine-i Sani, İkinci Medine olan Seydişehir’imizi tanıtmayı ve hizmet etmeyi ibadet sayarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sayın Genel Başkanım teşriflerinizden onur duyduk. Bu bizim için sevinç, gurur ve şeref vesilesidir. Sizlere müteşekkiriz” diyerek teşekkürlerini ve şükranlarını sundu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Seydişehir Belediyesi standında gazetecilerin sorularını yanıtlayarak ülke gündemine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Taksim Gezi Parkı’nda yaşanan olayları değerlendiren Bahçeli, “İstanbul’daki Gezi Parkı olayları ve olaylar üzerinden meydana gelen şiddete dayalı gelişmeler, Türk toplumunu oldukça rahatsız etmektedir. Türkiye’de bütün şiddet yoluyla bir eylem koymak suretiyle karşı düşüncelerini veya yandaş düşünceleri savunmak bir alışkanlık haline gelmiştir. İstanbul halkı belli bir bölümü itibari ile bu gezi parkı üzerinde karşı bir görüşü savunmuş olabilir. Ancak siyasi iktidarın emniyet güçleri aracılığı ile aşırı derecede şiddet kullanmayı devam ettirmesi çok doğru değil. Özellikle sabaha karşı bu eylemlerin yapılmış olması gerilim stratejisi ile bazı siyasi hedeflere ulaşma noktasında siyasi iktidarın bir oyunudur. Bu oyuna düşmemek lazımdır” diye konuştu.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Bahçeli Seydişehir Standını Ziyaret Etti
HABER YORUMLARI