Ruşeym Torku

Aynı Reyondan Tam 17 Defa Çaldı

  • Giriş Tarihi: 11.01.2014 11:01
  • Güncelleme Tarihi: 2:26
Aynı Reyondan Tam 17 Defa Çaldı

Konya’da hırsızlıktan çok sayıda kaydı bulunan ve bir markete giren şüphelinin, aynı reyona 17 defa gelerek her defasında hırsızlık yapması, güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Yakalanan şüphelinin 800 liralık çatal, bıçak ve kaşık çaldığı ortaya ç

Why Note!?

Olay, merkez Karatay ilçesi Doğanlar Mahallesi’nde bulunan bir markette meydana geldi. İddiaya göre, daha önce birçok hırsızlık olayına karışan 21 yaşındaki Özer N., bu kez girdiği markette çatal bıçak reyonundan hırsızlık yaptı. Markette bir adet çatal takımı çalan şüpheli, durumu kimsenin fark etmediğini düşünerek peş peşe 17 kez aynı reyona gelerek 800 lira değerinde çatal, bıçak ve kaşık çalarak, ceplerine ve kıyafetinin içerisine koydu. Hırsızlık anları ise saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.


Reyondan malların eksildiğini fark eden yetkililer, kamera kayıtlarındaki hırsızı görünce durumu polise bildirdi. Polis ekipleri, hırsızlığı yapan şahsın daha önce birçok defa yakaladıkları Özer N. olduğunu görünce, şahsı eliyle koymuş gibi buldu. Gözaltına alınan şüpheli, hırsızlık olayıyla ilgili ifadesi alınmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği’ne götürüldü.
Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.> Yeni Meram >Arşiv > Aynı Reyondan Tam 17 Defa Çaldı
HABER YORUMLARI