Torku Jelifest

Aykut Kocaman’la birlikte o da Fener’e geliyor

  • Giriş Tarihi: 2.06.2017 12:18
  • Güncelleme Tarihi: 12:18
Aykut Kocaman’la birlikte o da Fener’e geliyor

Yeni sezon öncesi transferin en hareketli kulübü olması beklenen F.Bahçe'de, teknik direktörlük için adı geçen Aykut Kocaman adeta dillere pelesenk durumunda...

Mutlu Akü

Yeni sezon öncesi transferin en hareketli kulübü olması beklenen F.Bahçe’de, teknik direktörlük için adı geçen Aykut Kocaman adeta dillere pelesenk durumunda…

Kocamanlı Konyaspor, Ziraat Türkiye Kupası finalinde Medipol Başakşehir’i penaltılarla devirip şampiyon olurken, maçın adamı seçilen Ömer Ali Şahiner, transferi konusunda Radyospor’a Fenerbahçe camiasını heyecanlandıracak açıklamalarda bulundu.

BAJİC DE RADARA GİRDİ
Transferinde Aykut Kocaman’la birlikte hareket edeceğini konuşmasında açık olarak ortaya koyan genç futbolcu, “Başkanımıza benimle ilgili bir teklif geldi. Türkiye’den teklif var şu anda. 5-6 gün içinde değerlendiririz ve karar veririz. Aykut Kocaman’ın kalmasını isteriz ama belli mi olur belki kendisiyle başka bir takımda birlikte çalışırız. Kendisiyle çalışmak beni çok mutlu ediyor” ifadelerini kullandı.

Ayrıca F.Bahçe’nin yeşil-beyazlılarda bu sezon 48 maçta 22 gol atan Boşnak golcü Riad Bajic’le de ilgilendiği iddiası var.

Kaynak; Sabah> Yeni Meram >Spor > Aykut Kocaman’la birlikte o da Fener’e geliyor
HABER YORUMLARI