Torku Jelifest

Avukat Muharrem Balcı’nın Söyleşisine Yoğun İlgi

  • Giriş Tarihi: 25.02.2016 20:52
  • Güncelleme Tarihi: 20:52
Avukat Muharrem Balcı’nın Söyleşisine Yoğun İlgi

Akşehir’de son dönemde artan olumsuz alışkanlıkların önüne geçilmesinin amaçlandığı projede; bağımlılıkla mücadele amacıyla sigara ve..

Mutlu Akü

Akşehir’de son dönemde artan olumsuz alışkanlıkların önüne geçilmesinin amaçlandığı projede; bağımlılıkla mücadele amacıyla sigara ve tütün bağımlılığı, alkol bağımlılığı, teknoloji bağımlılığı, madde bağımlılığı konuları ele alınıyor. Proje kapsamında, Akşehir Kültür Merkezinde Yeşilay eski Genel Başkanı Avukat Muharrem Balcı’nın konuşmacı olarak katıldığı bir söyleşi yapıldı. Programa, Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan, Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Emrullah Öztürk, Akşehir İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Sadık Köseoğlu, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
‘Bağımlılık ve İnsanlık Suçu İlişkisi’ konusunun işlendiği söyleşide Avukat Muharrem Balcı öğrenciler kötü alışkanlıkların kazanılmasına nelerin etki ettiğini, bu alışkanlıklardan kurtulmak için yapılması gerekenleri hazırlanan bir slayt eşliğinde anlattı.
Konuşmasının sonunda Balcı’ya Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya tarafından Nasreddin Hoca’nın ters çalışan saati armağan edildi.> Yeni Meram >Konya > Avukat Muharrem Balcı’nın Söyleşisine Yoğun İlgi
HABER YORUMLARI