Torku Jelifest

Aslı Enver ile Murat Boz barıştı! İşte Aslı ve Murat’ın ayrılığının perde arkası

  • Giriş Tarihi: 22.11.2018 10:56
  • Güncelleme Tarihi: 10:56
Aslı Enver ile Murat Boz barıştı! İşte Aslı ve Murat’ın ayrılığının perde arkası

Aslı Enver ile Murat Boz'Dan hayranlarını sevindiren haber geldi. Geçtiğimiz Nisan ayında ani bir kararla ilişkilerini bitiren Aslı Enver ile Murat Boz, yakın arkadaşlarının devreye girmesiyle birbirlerine ikinci bir şans verdiler. Aslı Enver ve Murat Boz'un bu kararına ailelerinin de olumlu baktığı belirtildi. Peki, Aslı Enver ile Murat Boz neden ayrıldılar? İşte Aslı ve Murat'ın ayrılığının perde arkası...

ASLI ENVER İLE MURAT BOZ BARIŞTI

2,5 yıllık beraberliğin ardından geçen nisanda ayrılık kararı alan Aslı Enver ile Murat Boz’dan hayranlarını sevindirecek haber geldi.

Bir süredir barıştıkları iddia edilen ikili birlikteliklerine ikinci şansı verdi.

Yakın dostlarının araya girmesiyle yeniden görüşmeye başlayan Enver ile Boz, geçtiğimiz günlerde ilişkinin adını koyup resmen barıştı.

Çiftin bu kararını yakın çevreleri ve ailelerininde olumlu yönde karşıladığı belirtildi.

MURAT BOZ İLE ASLI ENVER AYRILIĞININ PERDE ARKASI

İkinci kez ayrılan Murat Boz ile Aslı Enver evlerini de ayırdıkları öne sürülmüştü. Gelişmelerin ardından açıklama yapmayan ikiliden Boz, soluğu ABD’de aldı.

Murat Boz ile Aslı Enver ayrılığının bitmesinin nedeni hep Aslı Enver olarak gösterilmişti. Evi terk eden Aslı Enver olduğu için düşünceler bu doğrultudaydı.Oysa bitiren Aslı Enver olmamış. Aniden, hiçbir gerekçe göstermeden ilişkiyi bitiren Murat Boz’muş.

İddialara göre, Aslı Enver’in yakınları Enver’in hâlâ şokta olduğunu söylüyor..> Yeni Meram >Magazin > Aslı Enver ile Murat Boz barıştı! İşte Aslı ve Murat’ın ayrılığının perde arkası
HABER YORUMLARI